Gdzie nocować w Szczyrku?

Gdzie nocować w Szczyrku?

Na mapie Polski wskazać można miasta, które są szczególnie chętnie wybierane przez turystów. Jednym z nich jest między innymi leżący w Beskidzie Śląskim Szczyrk. Przyciąga bliskością gór. Sprawdza się jako miejsce wypoczynku zarówno letniego, jak i zimowego. Decydując się na pobyt tutaj, musimy pomyśleć o miejscu noclegowym. Read more

Szkolenia skiturowe – czego uczą osoby początkujące?

Sport skiturowy jest obecnie coraz bardziej popularnym sposobem spędzania wolnego czasu zimą w górach. Jest on przeznaczony dla osób, którym zwykłe zjazdy ze stoku przestały wystarczać. Aby móc bezpiecznie uprawiać tę aktywność, warto skorzystać z oferty jaką są szkolenia skiturowe, które dostarczają odpowiednią wiedzę.
Read more

Czy ślub musi być przewidywalny?

Organizacja ślubu kojarzona jest przede wszystkim z długimi przygotowaniami, poszukiwaniem Sali, wolnych terminów. Zazwyczaj para młoda prosi bliskich o pomoc podczas załatwiania konkretnych spraw. Coraz więcej par mówi jednak „dość” tradycji i oczekiwaniom bliskich. Pragną wziąć ślub na swoich zasadach, z dala od polskich tradycji i konieczności organizacji wielkiego wesela dla setki gości. Realizacja małego ślubu jest znacznie łatwiejsza, nie będzie związana z gorączkową bieganiną. Wiele par chce jednak iść o krok dalej! Read more

Ślub na egzotycznej wyspie – dlaczego nie!

Planowaniu ceremonii ślubnej powinien przyświecać jeden cel – zrobić wszystko, żeby ten dzień był idealny. Dla zakochanych moment ślubu to początek nowej, wspólnej drogi, którą będą kroczyć do końca życia. Może warto w tym dniu odejść od schematów i spędzić go tak, aby został w pamięci przez całe życie? Read more

Hotel Ossa ma nowego dyrektora sprzedaży!

Hotel Ossa ma nowego dyrektora sprzedaży!

Stanowisko nowego dyrektora sprzedaży w hotelu Ossa Congress&SPA w Rawie Mazowieckiej objął Michał Bienias. Od chwili obecnej, jego obowiązki będą polegały na zarządzaniu wszystkimi pionami sprzedaży, realizacji strategii marketingowej oraz koordynowaniem działań marketingowych. Read more

Atrakcje turystyczne Dominikany – co wybrać?

Atrakcje turystyczne Dominikany – co wybrać?

Kiedy przyjeżdżamy na Dominikanę, dostajemy zawrotu głowy – nie tylko z powodu wielości kolorów, zapachów, doznań. Kiedy otwieramy przewodnik turystyczny, okazuje się, że Dominikana proponuje nam tak wiele rozrywek i atrakcji różnego rodzaju, że nie wiadomo zupełnie, co wybrać. Read more

Zaplanuj romantyczny weekend we dwoje!

Wyjazd za miasto to idealny sposób na to, aby odpocząć od codziennych obowiązków i zdystansować się do problemów związanych z pracą, znajomymi. Tai wyjazd nie musi wiązać się z braniem kilkudniowego urlopu i wydawaniem sporych sum pieniędzy – wystarczy znaleźć odpowiedni hotel poza granicami miasta, najlepiej umiejscowiony w pobliżu jeziora, parku. Dzięki temu z pewnością wypoczniemy i podładujemy nasze wewnętrzne akumulatory.

Wypoczynek w pakiecie!

Jakie miejsce wybrać? Szukając idealnego hotelu zwracajmy uwagę nie tylko na cenę, ale na komfort, który oferowany jest gościom hotelowym. Wiele hoteli oferuje swoim klientom pakiety weekendowe, w których skład wchodzą: noclegi, śniadania, możliwość skorzystania z hotelowych basenów czy saun. Wiele hoteli oferuje także pakiety SPA, które można wykorzystać również w okresie weekendowym. Taki pakiet obejmuje serię zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie, twarz i ciało – mogą być to masaże, peelingi, maseczki.

Samodzielne planowanie dnia

Jeśli wybierzemy hotele położone w pobliżu jezior czy lasów przygotujmy się na to, aby zaplanować kilkugodzinne spacery. Taka aktywność pozwoli nam dotlenić organizm, rozruszać zastane mięśnie i stawy, nacieszyć oczy przyrodą.
Sprawdź oferty najlepszych hoteli na Mazowszu – jachranka.pl.

Wyjazd na narty – jakie miejsce wybrać?

Narciarstwo i jazda na snowboardzie są jednymi z najbardziej lubianych sportów w Polsce. Co roku otwierają się nowe ośrodki narciarskie, które kusza nie tylko świetnymi warunkami dla sportowców, ale i niskimi cenami. Polacy cenią sobie od lat takie kurorty jak Szczyrk, Białka Tatrzańska, Kotelnica Białczańska. Bez wahana wymienić możemy również Zakopane – w przypadku stoków na Kasprowym Wierchu możemy liczyć na iście alpejskie trasy i wiele kilometrów doskonałej zabawy.

Zakopane ogólnie cenione jest przez turystów – istnieje tu rozbudowana baza noclegowa, a sami turyści mogą korzystać z liczyć udogodnień, takich jak restauracje, karczmy z muzyka na żywo i wiele innych. Turyści mogą wybierać pomiędzy miejscami noclegowymi w hotelach, pensjonatach, prywatnych kwaterach.
Jakie atrakcje czekają na odwiedzających Zakopane? Bez wątpienia pierwsze kroki warto skierować na Krupówki. Znajdziemy tu wiele sklepów, punktów gastronomicznych, straganów z pamiątkami. Turyści chętnie spacerują również do Morskiego Oka – trasa nie jest trudna. Osoby ceniące piękne widoki powinny zdecydować się na wyjazd kolejką na Kasprowy Wierch.

A jeśli nie lubisz tłumów…

Jeśli nie przepadasz za gwarem i szukasz stoków o zróżnicowanym stopniu trudności zdecydowanie powinieneś udać się do Bukowiny Tatrzańskiej. Bez trudu znajdziemy tu również wygodne miejsca noclegowe dla całej rodziny. Czytaj więcej na willamajerczyk.com.