Dom i Wnętrze

Nowoczesny salon – nasze propozycje

Do salonu zapraszamy naszych gości. Tych bardzo bliskich oraz tych, z którymi chcemy omówić oficjalne sprawy. Ale do salonu zapraszamy też samych siebie. Na chwilę lub na cały wieczór relaksu. Na oddawanie się przyjemnościom, na które każdy zasługuje. Jak sprawić, by salon spełniał wszystkie swoje funkcje praktyczne i jednocześnie cieszył oko? Żeby rozgościć się w salonie, trzeba go najpierw komfortowo umeblować.

W wystawowym stylu

Jak urządzić salon i jakie meble nowoczesne do salonu wybrać? Na gama-sklep.com.pl znajdziemy wiele odpowiedzi na ten temat. Jedną z nich będzie regał Alano, czyli propozycja od producenta Gała Meble. Prosta, ale zarazem intrygująca rzecz, którą wypełnimy dowolną treścią. Ten regał pokaże to, kim są właściciele, co się dla nich liczy, co im się podoba.

Stworzymy na nim coś w rodzaju salonowej wystawy. W nieszablonowo zaprojektowanych półkach umieścimy rzeczy, które są dla nas istotne: pamiątki, zdjęcia, dzieła sztuki, figurki, książki. Regał Alano w całości może stać się nowoczesną biblioteczką lub ekspozycją różnorodności. Wybór należy do nas. Regał Alano dostępny jest w kilku wersjach, m.in. takiej z miejscem na telewizor.

W niebiańskim stylu

Nowoczesność jest prosta, a jej prostota jest piękna i efektowna. Trudna do osiągnięcia. Udało się to jednak twórcom mebli Baros od producenta Helvetia. Elegancka komoda plus gładka meblościanka – tak komponuje się zestaw w niebiańskim stylu i salon utrzymany w podobnej aranżacji. Niebo w tym ujęciu jest nieco futurystyczne, ale nie przestaje być przestrzenią nieskazitelnej czystości i doskonałości.

W łagodnym stylu

Producent Helvetia udowadnia, że meble mogą mieć swój niepowtarzalny styl. Zestaw Gentle taki właśnie jest. Łagodny, jak sama nazwa wskazuje. Doskonały do wykreowania miękkiego wnętrza. Świetnym pomysłem jest tutaj ozdobna wstawka o strukturze drewna.

Previous ArticleNext Article