Turystyka

Wygodne wakacje

Beskidy to coraz popularniejsze miejsce spędzania wakacji przez Polaków. Malownicze górskie widoki i specyficzna kultura co roku przyciągają rzesze turystów. Dodatkowo słyną Beskidy jako stolica polskiego narciarstwa. Zatrzymując się tam należy mieć też na uwadze, iż jest to idealna lokalizacja do wypadu zarówno w Tatry, jak i Bieszczady dlatego warto zatrzymać się właśnie w Beskidach.

Wisła centrum noclegi

Wisła to stolica polskiego narciarstwa. Rokrocznie zjeżdżają tu miłośnicy tego sportu z całej Polski by zakosztować tego sportu oraz obejrzeć skocznię narciarską. W Wiśle swój pałac ma też prezydent Rzeczpospolitej w związku z czym przez kilka dni w roku praca kancelarii prezydenta częściowo przenosi się właśnie do miejscowości Wisła. Popularnością w polskim internecie, szczególnie w miesiącach zimowych, cieszy się więc hasło wisła centrum noclegi.

Apartamenty wisła to położone w centrum miasta, wykończone w najwyższym standardzie pokoje hotelowe. 5o metrów kwadratowych, najnowocześniejsza architektura i piękny taras z roztaczającym się widokiem na góry zachęca do pobytu w tym miejscu. Apartamenty wisła są do wynajęcia w całkiem przystępnych cenach – około 200 złotych za dobę wynajmu apartamentu. Wynajem apartamentów wisła to dużo tańsza, a przede wszystkim wygodniejsza opcja niż u konkurencji.

Apartamenty ustroń

Ustroń to kolejne piękne beskidzkie miasto. Położony u stóp gór Wielka Czantoria i Baraniej Góry, otoczony lasami, posiada wspaniałe powietrze i krajobrazy. Dodatkowym atutem Ustronia są liczne zabytki takie jak kościoły dwory i karczmy pokazujące, że już w dawnych wiekach miejscowość cieszyła się uznaniem i była chętnie odwiedzana.

Apartamenty ustroń to budynki zlokalizowane u stóp góry Czantoria. Z tarasu widokowego roztacza się piękny widok na góry i beskidzkie łąki. Wewnątrz mieszczą pojedyncze apartamenty o powierzchni 44 metrów kwadratowych. Każdy z nich posiada dwa osobne pokoje oraz aneks kuchenny. Możliwe jest też zakwaterowanie rodzin z dziećmi. Dodatkowym atutem jest dostęp do szybkiego internetu. Cena zakwaterowania zależy od sezonu – od lutego do grudnia jest to 140 zł za dobowy wynajem apartamentu zaś w okresie od świąt Bożego Narodzenia po święto Trzech Króli za dobowy wynajem trzeba zapłacić 270 złotych.

Previous ArticleNext Article
wyszukiwarka internetowa Pompy odwodnieniowe Pompy zatapialne stomatolog Kraków Nowa Huta ortodoncja katowice