Dom i Wnętrze

Funkcjonalny zestaw garnków, który usprawni gotowanie

 

Nowoczesne garnki i patelnie to nasi sprzymierzeńcy w kuchniach – przekonują kucharze, ale i producenci wyposażenia kuchennego. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii oraz rozwiązań zestaw garnków ułatwi nam codzienne gotowanie i poprawi jakość posiłków. Jak tworzone są dzisiaj garnki? Jakie innowacje proponują nam najbardziej znani producenci? Czym kierować się podczas zakupu kompletu garnków?

Zestaw garnków, który nas usatysfakcjonuje

Czym powinien odznaczać się wysokiej klasy zestaw garnków? Przede wszystkim taki komplet musi być wykonany z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia. Wśród rekomendowanych rozwiązań wymienia się stal nierdzewną 18/10. Materiał ten zabezpieczono przed wilgocią, korozją, działaniem wysokiej temperatury. Stal nie odkształca się, przez długie lata zachowuje doskonały kolor. Zestaw garnków składa się z kilku lub kilkunastu elementów – warto wybrać komplet, który dopasowany będzie do naszych potrzeb. W przypadku garnków dostępnych w sklepie gerlach.pl znajdziemy produkty z dodatkowym dyskiem w dnie – dyski pozwalają na szybsze rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka, co z kolei przekłada się na szybszą obróbkę cieplną oraz na zmniejszenie rachunków za prąd czy gaz. Garnki mogą posiadać również wewnętrzne miarki do odmierzania płynów, jak również cedzaki czy lejki – elementy te doskonale sprawdzają się podczas codziennego gotowania.

Zestaw garnków z pokrywkami ze szkła hartowanego

Uzupełnieniem kompletów garnków są doskonale przylegające pokrywki ze szkła hartowanego. Pokrywki te zabezpieczone są przed zarysowaniem, pękaniem. Dzięki niewielkim odpowietrznikom możliwe jest odparowanie nadmiaru wody, zagęszczenie potrawy. Pokrywki posiadają wygodne uchwyty – zazwyczaj są one tworzone z materiałów antypoślizgowych lub też nieprzewodzących ciepła.

 

 

Previous ArticleNext Article
https://africanclub25society.com/brc-system-zarzadzania-bezpieczenstwem-zywnosci/ https://lewisma.org/wygodnie-spodnie-na-konia-jaki-model-wybrac/ https://eltying.com.pl/normy-dla-wyrobow-medycznych/