Dom i Wnętrze

Pościel licencyjna – doskonały prezent dla dziecka

Pościel ozdobiona ulubionymi postaciami z bajek? A może pościel dla prawdziwego fana piłki nożnej, ozdobiona logiem ukochanego klubu piłkarskiego? Wszystko jest możliwe dzięki wykorzystaniu pościeli licencyjnej.

Czym jest pościel licencyjna? Tego rodzaju produkty wykorzystują znane postacie oraz loga, wprowadzając je do naszych sypialni i ciesząc oko. Pościel licencyjna to produkt, który znajdziemy w licencjonowanych sklepach firmowych, jak również w sieci – w sklepach internetowych, na licznych aukcjach.

Pościel licencyjna to doskonały sposób na oryginalny prezent dla dziecka. Tego rodzaju dodatek z pewnością sprawi, iż położenie dziecka spać o ustalonej godzinie nie będzie nigdy więcej żadnym problemem.

Czy pościel licencyjna wymaga specjalnej pielęgnacji?

Pielęgnowanie pościeli licencyjnej nie powinno nastręczać żadnych problemów. Producenci dbają o to, aby była ona wykonana z najlepszej jakości materiałów, odpornej na ścieranie, blaknięcie i uszkodzenia mechaniczne. Pościel licencyjna posiada zazwyczaj komplet metek, które jasno określają, co można, a czego nie można robić z danym egzemplarzem. Najczęściej tego rodzaju produkt pierze się w 30-40 stopniach. Gwarantuje to zachowanie soczystych kolorów. Pościel tego typu może być prana w wyższych temperaturach w celu neutralizacji bakterii, jednak należy liczyć się z faktem, iż po wielu praniach tego rodzaju zabiegi mogą wpłynąć na kolor pościeli.

Previous ArticleNext Article