Motoryzacja

Jak wybrać najlepszą szkołę nauki jazdy prawa jazdy?

Wybór Szkoły Nauki Jazdy jest istotny, gdyż to wpływa na to, jak zdamy egzamin na prawo jazdy kat. b. Czym się zatem kierować, aby mieć pewność, że wybrana szkoła dobrze i w miłej atmosferze przygotuje nas na egzamin?

  1. Samochody – Jeżeli samochody, na których mamy się uczyć, są w bardzo dobrym stanie. Dodatkowo, jeśli są to takie same modele na jakich zdaje się egzamin kategorii B. Wiemy, że dobrze trafiliśmy. Te fakty oznaczają, że Szkoła Nauki jazdy dba o jakość świadczonych usług i zależy im na wysokiej zdawalności.
  2. Kadra – Zapytajmy wprost, jaki instruktor zostanie nam przypisany i jakie ma on doświadczenie w jazdach. Powiedzmy o naszych upodobaniach i ew. rzeczach, których się boimi. Wtedy Pani z biura powinna dopasować instruktora, który nas zrozumie. Jeżeli zaś, Szkoła nie będzie chciała nam odpowiedzieć na te pytania, pójdźmy do innej.
  3. Opinie – Poczytajmy na Internecie opinie, jakie krążą na temat danej szkoły. Duża ilość pochlebnych wpisów na wielu portalach, potwierdzą, że mamy do czynienia z dobrej jakości szkołą prawa jazdy. Zwróćmy uwagę o jakiej kategorii też piszą byli kursanci. Może się zdarzyć, że na kat. A instruktorzy są nieprzyjemnie, ale w kat. B wszyscy sobie chwalą instruktorów.

Artykuł powstał przy udziale Szkoły Nauki Jazdy D-H w Opolu.

Previous ArticleNext Article