Zastosowanie bazy do paznokci

Jeśli chcesz przez długi czas cieszyć się idealnym wyglądem paznokci to zdecyduj się na manicure hybrydowy. Niezbędnym kosmetykiem wykorzystywanym podczas zdobienia hybrydowego jest baza do paznokci. To od niej zależy głównie trwałość, wytrzymałość oraz wygląd manicure. W tym artykule wyjaśnimy, jak stosować bazę do paznokci.
Read more

Leczenie kanałowe pod mikroskopem, czyli jak uratować zęba

Leczenie kanałowe stało się skuteczną procedurą stomatologiczną stosowaną do leczenia i ratowania zębów, które uległy zakażeniu lub uszkodzeniu. W tym artykule przyjrzymy się leczeniu kanałowemu pod mikroskopem, zapewniając dogłębne spojrzenie na ten proces i jego korzyści dla tych, którzy mogą go potrzebować. Mamy nadzieję, że poprzez nakreślenie procedury i jej skuteczności zapewnimy czytelnikom lepsze zrozumienie znaczenia leczenia kanałowego, a także tego, co się z nim wiąże, jeśli kiedykolwiek zostanie im przedstawiona taka opcja.

Read more

Rak szyjki macicy - czy jest się czego bać?

Rak szyjki macicy – czy jest się czego bać?

Choć tak zwanym nowotworom kobiecym poświęca się wiele uwagi, walka z nimi nadal nie przynosi w pełni satysfakcjonujących rezultatów. Wiele kobiet nadal nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważne są regularne wizyty w gabinecie ginekologicznym. Jakby tego było mało, nawet niepokojące sygnały wysyłane przez organizm często nie są uważane za wystarczające, aby skorzystać z profesjonalnego wsparcia.

Read more

Jakie korzyści niesie za sobą USG brzucha?

Jakie korzyści niesie za sobą USG brzucha?

Choć badania z użyciem ultrasonografu wykonuje się od dziesięcioleci, nadal cieszą się one dużym powodzeniem. Jednym z tych, które wykonuje się najczęściej jest USG jamy brzusznej. To badanie znane ze swojej kompleksowości. Jego przeprowadzenie nie zajmuje więcej niż kilkunastu minut, a mimo to pozwala na rozpoznanie naprawdę wielu chorób.

Read more

Hybrydowe zdobienie paznokci

Od dobrych kilku lat kobiety zafascynowane są nową formą stylizacji paznokci. Manicure hybrydowy, bo o nim mowa, wdarł się do branży kosmetycznej i jest uwielbiany przez płeć żeńską. Spowodowane jest to tym, iż trwałość i estetyka znacznie przewyższają dotychczasowe metody malowania paznokci zwykłym lakierem.
Read more

Nifty

Nifty

Nifty (nieinwazyjny test płodowy TrisomY) to bezpieczny, prosty, a jednocześnie bardzo skuteczny test prenatalny, który umożliwia badania przesiewowe w kierunku określonych chorób genetycznych już od 10 tygodnia ciąży. Wykorzystując najnowszą technologię sekwencjonowania genetycznego, Nifty gwarantuje 99% dokładność dla trzech najczęstszych stanów trisomii występujących przy urodzeniu, którymi są zespół Downa, zespół Edwardsa i zespół Patau. Read more

Depilacja laserowa – przewaga na rynku

 

Depilacja laserowa jest metodą, która opiera się na działaniu skoncentrowanej wiązki światła. Po serii zabiegów depilacji laserowej dana osoba może mieć pewność, że włosy już nigdy nie odrosną z danej partii na ciele! Dlatego depilacja laserem ma przewagę nad każdą inną metodą depilacji. Żyletki, pianki czy depilatory nie są również tak dokładne – bardzo często zdarza się sytuacja, kiedy na skórze zostaje nieestetyczny meszek… Read more

Kiedy i dlaczego warto odwiedzić barbera?

Kiedy i dlaczego warto odwiedzić barbera?

Młodzi mężczyźni na tyle oswoili się już z salonami barberskimi, że odwiedzają je z dużą regularnością nie ukrywając, że każda taka wizyta sprawia im niekłamaną przyjemność. Gdy jednak w grę wchodzą starsi panowie, zwykle możemy zaobserwować nieufność, z jaką podchodzą do barbera nawet pomimo tego, że umiejętności specjalisty od męskich bród są trudne do podważenia. Read more