Ciekawe

Prezenty na wieczory panieńskie i kawalerskie

Wieczory kawalerskie oraz panieńskie na stałe weszły do naszej kultury – są one organizowane przez najbliższe osoby z towarzystwa państwa młodego, a ich przebieg może zakładać wspólne biesiadowanie, wypad do restauracji, klubu czy też inne atrakcje.

Obecnie istnieje wiele firm oferujących organizację wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. Firmy prześcigają się również w pomysłach, jak zachęcić potencjalnych klientów. W ich ofercie znaleźć można turnieje paintballowe, skoki spadochronowe czy dwudniowe wycieczki o charakterze surwiwalowym.

Panie często wybierają mniej angażujące rozrywki, najczęściej są to gry i zabawy, które można urządzić przy stole. Zabawie powinien towarzyszyć smaczny poczęstunek.

Organizując wieczór panieński czy kawalerski, warto zadbać o niespodzianki. Organizacja spoczywa na barkach samych gości, i to goście opłacają zabawę, również dla głównej gwiazdy wieczoru. Składka uczestników wieczoru powinna objąć również niewielki podarunek. Taka pamiątka z wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego bez wątpienia okaże się niezwykle miłym akcentem. Co wybrać?

Prezenty dla pań

Zazwyczaj panie wykazują się znacznie większą fantazją w kupnie prezentów związanych z wieczorem panieńskim. Najczęściej są to oczywiście książki, gry lub też bielizna. Wiele uczestniczek wieczorów panieńskich najczęściej pyta wprost pannę młodą, czy jest coś, co specjalnie by sobie życzyła. W takich sytuacjach często pada na biżuterię. Niewielki komplet biżuterii to cenny i na pewno mile widziany podarunek. Panie posuwają się jednak znacznie dalej – wielokrotnie przyszła panna młoda otwiera prezent, w którego wnętrzu znajdują się kostiumy erotyczne, zabawki erotyczne i inne gadżety mające podnieść temperaturę w łożu małżeńskim.

Prezenty dla panów

Panowie zazwyczaj nie wymyślają skomplikowanych prezentów – najprostszym i najlepszym prezentem jest w ich oczach butelka dobrego alkoholu. Jeśli panowie bawią się w dobrze znanym i stałym gronie częstym pomysłem jest również wynajęcie profesjonalnej striptizerki czy tancerki pole dance, która uświetni wieczór swoim występem. Nie jest to tania atrakcja, jednak z pewnością będzie to fantastyczna uczta dla oczu.

Wśród innych prezentów królują okazjonalne, grawerowane kufle do piwa, książki z poradami małżeńskimi i wszystko to, co może wywołać uśmiech na twarzy przyszłego męża.

Previous ArticleNext Article