Ford – dobra cena

Ford w naszym kraju ma wiele miejsc, gdzie będzie można kupić nowy samochód od dealera. Jak się jednak okazuje według badań salon Ford nie będzie takim miejscem chętnie i często odwiedzanym przez kupujących samochody. Jak się bowiem okazuje bardzo wielu naszych rodaków cały czas ma uprzedzenie do tej marki uważając, że na rynek europejski przygotowywane są dużo grosze pojazdy i dlatego nie ma sensu decydować się na Forda, ponieważ stawia on tylko i wyłącznie na sprzedaż dobrych aut na rynku amerykańskim.

W Europie inna specyfika

Jest to oczywiście błędne przekonanie i złe rozumienie specyficznego rynku samochodów. Trzeba bowiem pamiętać, że zupełnie inaczej ten rynek będzie funkcjonował, gdy chodzi o Amerykę a inaczej w naszym kraju i to właśnie musi mieć istotne znaczenie dla kupujących. W Ameryce jeździ się nieco inaczej, na innych trasach. W Europie najlepiej sprzedają się niewielkie kontakty i wydaje się, że marka jest w stanie w ten trend skutecznie się wpisać i ma dla nas właśnie takie typowe kompaktowe, niewielkie i tanie auta.

Auta, które nie mają dużych rozmiarów, są zwinne i szybkie to klucz do sukcesu w Europie na rynku motoryzacyjnym i Ford musiał to zrozumieć. Wydaje się, że jednak to się udało i ten efekt jest naprawdę bardzo dobry. Marka ma kilka świetnych miejskich modeli i to na nich obecnie opiera się cała ta przygotowywana oferta i będzie można ją polecać. Widać dopracowanie, które zadowoli nawet takiego wymagającego klienta, który chce mieć w jednym aucie dobre osiągi, niskie spalanie, wiele gadżetów i dobrą cenę.

Więcej informacji na www.ursyncar.pl