Ciekawe

Znajdź siłę na walkę z przeciwnościami losu

Jedną z najbardziej motywującą kart w tarocie jest Moc. Dlaczego akurat ona? Zaraz wszystko wyjaśnię.

Znajdź w sobie odwagę

Moc nazywana bywa także Siłą i to właśnie połączenie tych dwóch określeń idealnie oddaje charakter tej karty. Bardzo często, przynajmniej w moim wypadku, pojawia się w momentach zwątpienia. W tych przytłaczających chwilach, kiedy mamy wrażenie, że nie mamy na nic siły, i zaczyna nam się wydawać, że nasze działania nie mają większego sensu. To karta, która pojawia się, gdy zaczynamy powątpiewać we własne możliwości i tracimy nadzieję, przytłoczeni otaczającymi nas problemami.

Dlaczego pojawia się właśnie wtedy? Odpowiedź jest prosta – tarot chce nam zakomunikować, że najwyższy czas, by stawić czoła przeciwnościom losu i znaleźć w sobie odwagę do działania. To nie jest moment na strach i wątpliwości, a na działanie i mobilizację!

Nie poddawaj się, bo masz w sobie siłę

Każdy z nas ma w sobie niezwykłą siłę, nawet jeśli nie domyśla się jeszcze ich istnienia. Wszyscy mamy w sobie niesamowite pokłady energii i mocy, jedyne, co musimy zrobić, to nauczyć się ją wykorzystywać. A co najważniejsze – uwierzyć w siebie.

Jeśli widzisz w układzie Moc, a otaczają cię same problemy, tarot próbuje ci powiedzieć, że to tylko od ciebie zależy, czy pokonasz przeciwności losu. Najwyższy czas znaleźć w sobie bohatera i z odwagą ruszyć przez życie!

Previous ArticleNext Article