Dom i Wnętrze

Elegancka oranżeria – jak ją urządzić?

Możliwość stworzenia oranżerii w dobudówce domu jednorodzinnego to spore wyzwanie, a jednocześnie pokusa, gdyż takie pomieszczenia są idealne do wypoczynku, spotkań w gronie znajomych. Jak wyposażyć oranżerię, aby była funkcjonalna i zachęcała do odpoczynku?

Jakie meble do oranżerii?

Podstawą jest wyposażenie jej w odpowiednie meble oraz oświetlenie. Musimy pamiętać, że chcąc korzystać z oranżerii światło dzienne wraz z nastaniem jesieni będzie towarem deficytowym. Na szczęście obecnie wiele jest ciekawych rozwiązań prezentujących proste, ale efektowne instalacje dla pomieszczeń takich jak oranżeria. Kolejnym istotnym elementem są oczywiście meble. Zadbajmy o to, aby były one lekkie – najlepszym rozwiązaniem okażą się nowoczesne meble z technorattanu. Wśród licznych mebli znajdziemy w kolekcjach fotele, krzesła, niewielkie stoliki i pokaźne stoły. Ciekawym uzupełnieniem oszklonej oranżerii będzie wstawienie tam przeszklonego regału lub witryny. W takim miejscu możemy trzymać talerze, kubki dla niespodziewanych gości, koce, świece, świeczniki. Wszystko, co może przydać się podczas chłodniejszego dnia spędzonego w tym pomieszczeniu.

Meble technorattanowe znajdziemy w każdym sklepie budowlanym. W przypadku przeszklonych regałów warto postawić na topowe marki. Wysokiej jakości meble drewniane znajdziemy na stronie notodo.pl

Previous ArticleNext Article