Dom i Wnętrze

Modnie urządzony salon

Salon jest miejscem kojarzonym przede wszystkim z odpoczynkiem. Przestrzeń ta służy również do przyjmowania gości. Salon powinien łączyć wysoki standard oraz funkcjonalność. Jak to osiągnąć?

Kluczem jest odpowiedni projekt i pomysł. Szukając inspiracji warto sięgnąć do licznych katalogów wnętrzarskich, gdzie specjaliści przygotowują różnorodne aranżacje, również dla salonów i pokojów dziennych. Nierzadko na stronach magazynu znajdziemy też adresy sklepów i ceny danych produktów. Oczywiście możemy też szukać ich nieco tańszych odpowiedników w sklepach internetowych. Drugim sposobem na zainspirowanie się jest przeglądanie portali wnętrzarskich. Publikowane są na nich ciekawe aranżacje pomieszczeń z całego świata. Z pewnością niejedno zdjęcia sprawi, że będziemy całkowicie oczarowani!

Kącik dla czytelnika

Niezwykle modnym trendem stało się tworzenie niewielkich kącików dla osób ceniących dobrą lekturę. Na wzór dawnych bibliotek w starych, angielskich domach, współcześnie ustawia się wielki fotel tapicerowany tuż obok regałów z książkami. Taki kącik, uzupełniony stylową stojącą lampą, prezentuje się niezwykle wytwornie i stanowi oazę spokoju dla osób szukających przyjemności w lekturze.

Previous ArticleNext Article