Ciekawe

Nowoczesny wózek dziecięcy 3w1 – jaki wybrać?

Spacerowanie z dzieckiem to jeden z najlepszych sposobów na jego zdrowie, dobre samopoczucie i czas spędzony razem. Wybór wózka dla niemowlaka nie powinien być przypadkowy – w szerokim wachlarzu produktów oferowanych przez producentów warto zwrócić uwagę na wózek dziecięcy 3w1, który posłuży kilka lat i sprawi, że każdy spacer okaże się niezapomnianą przygodą!

Wózek dziecięcy 3w1 – w czym jest lepszy od innych?

Nowoczesny wózek dziecięcy 3w1 to propozycja dla osób ceniących funkcjonalność i produkty wysokiej klasy. Wózek taki składa się z lekkiego, aluminiowego stelaża, który może być składany, np. na czas podróży samochodowej. Stelaż posiada dedykowany system amortyzacji – dzięki temu wózki 3w1 sprawdzą się idealnie zarówno w czasie spacerów w mieście, jak i po drogach polnych, łąkach, w lesie. Nowoczesne wózki tego typu posiadają koła pompowane lub piankowe – obie opcje mają wiele zalet, warto więc zapoznać się z ich specyfikacją techniczną.

Największą zaletą wózka 3w1 są oczywiście dwa elementy wymienne: gondola i siedzisko. Gondola będzie służyć dziecku już od momentu urodzenia. Niska waga oraz duża łatwość w osadzaniu na stelażu sprawia, że gondola będzie wygodnym zamiennikiem domowego łóżeczka poza domem. Dodatkowo stworzona jest ona z przewiewnych materiałów, przez co w czasie upałów maluch nie będzie narażony na pocenie się.

Wygodne siedzisko dla dziecka

Kiedy dziecko zacznie samodzielnie siadać gondolę wymieniamy na siedzisko. Wózek dziecięcy 3w1 posiada wygodne siedzisko z możliwością regulowania oparcia, jego odchylenia, wysokości podnóżka. Siedzisko posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, dzięki którym nawet najbardziej ruchliwe dziecko jest zabezpieczone. Dla wygody rodzica wózki 3w1 zostały uzupełnione o kosze na zakupy, dodatkowe schowki i torby.

Previous ArticleNext Article