Ciekawe

Organizacja ślubu krok po kroku

Organizacja ślubu i wesela to nie lada wyzwanie dla pary młodej: każdy etap wymaga czasu i uwagi, dodatkowo okazuje się, że sale weselne musimy rezerwować znacznie wcześniej.

Jak poradzić sobie z ułożeniem grafiku? Z pewnością pierwsze kroki musimy skierować do rodzinnej parafii lub urzędu USC aby ustalić datę ślubu. Najczęściej to jednaj najprostsze zadanie – schody zaczynają się nieco później. Młodzi muszą poradzić sobie z zaproszeniami ślubnymi cateringiem, obsługą sali, znalezieniem odpowiedniego zespołu muzycznego. Oczywiście kluczowe jest także kupienie odpowiednich strojów na to podniosłe wydarzenie.

Wymarzone zaproszenie ślubne

Producenci zaproszeń zdecydowanie pozostawiają nam szeroki wybór w kwestii dobrania idealnego zaproszenia. Obecnie najmodniejsze są zaproszenia ślubne perłowe, zaproszenia z niewielkimi tłoczeniami, zaproszenia z niewielkimi rysunkami. Stawia się także na minimalizm, przez co zaproszenia wyglądają niezwykle estetycznie. Zaproszenia zazwyczaj dostępne są z licznymi dodatkami: kopertą, kartą z informacją o weselu, karteczką z prośbą o potwierdzenie swojej obecności. Wiele par decyduje się także na własne teksty w zaproszeniu: ulubiony cytat, wiersz, tekst samej treści zaproszenia. Ważne jest, aby przed drukiem kilka osób oceniło, czy w tekście nie ma żądnych błędów.

Previous ArticleNext Article