Turystyka

Ferie na Podhalu!

Ferie zbliżają się wielkimi krokami – warto ten czas spędzić wraz z rodziną w urokliwej, górskiej miejscowości. Korzystanie z uroków zimy to nie tylko jazda na nartach czy snowboardzie – to przede wszystkim korzystanie z zimowej aury, możliwość odbywania spacerów, obserwowanie ośnieżonych szczytów i korzystanie z bogatej oferty kulturalnej. Jaką miejscowość wybrać na rodzinne ferie?

Bukowina Tatrzańska – dla każdego coś miłego

Bukowina Tatrzańska leży w odległości kilkudziesięciu kilometrów od Zakopanego i stanowi wspaniałą enklawę dla tych, którzy poszukują przede wszystkim spokoju i możliwości wypoczynku. W przeciwieństwie do polskiej stolicy Tatr Bukowina jest znacznie spokojniejsza: nie uświadczymy tu tłumu obecnych na Krupówkach turystów czy też głośnych imprez plenerowych. Bukowina zapewnia możliwość aktywnego wypoczynku na stokach narciarskich oraz licznych ścieżkach pieszych. Turyści mogą korzystać także z licznych karczm i restauracji, w których poza wspaniałym jedzeniem możemy usłyszeć także muzykę na żywo.

Na turystów odwiedzających Bukowinę czeka także bogata oferta noclegowa. Rodziny z dziećmi mogą skorzystać z oferty Willi Majerczyk, której właściciele oferują komfortowe pokoje z widokiem na Tatry.
Szukasz noclegów w dobrej cenie? Sprawdź – tani nocleg bukowina tatrzańska.

Previous ArticleNext Article