Turystyka

Wygodne wakacje

Beskidy to coraz popularniejsze miejsce spędzania wakacji przez Polaków. Malownicze górskie widoki i specyficzna kultura co roku przyciągają rzesze turystów. Dodatkowo słyną Beskidy jako stolica polskiego narciarstwa. Zatrzymując się tam należy mieć też na uwadze, iż jest to idealna lokalizacja do wypadu zarówno w Tatry, jak i Bieszczady dlatego warto zatrzymać się właśnie w Beskidach.

Wisła centrum noclegi

Wisła to stolica polskiego narciarstwa. Rokrocznie zjeżdżają tu miłośnicy tego sportu z całej Polski by zakosztować tego sportu oraz obejrzeć skocznię narciarską. W Wiśle swój pałac ma też prezydent Rzeczpospolitej w związku z czym przez kilka dni w roku praca kancelarii prezydenta częściowo przenosi się właśnie do miejscowości Wisła. Popularnością w polskim internecie, szczególnie w miesiącach zimowych, cieszy się więc hasło wisła centrum noclegi.

Apartamenty wisła to położone w centrum miasta, wykończone w najwyższym standardzie pokoje hotelowe. 5o metrów kwadratowych, najnowocześniejsza architektura i piękny taras z roztaczającym się widokiem na góry zachęca do pobytu w tym miejscu. Apartamenty wisła są do wynajęcia w całkiem przystępnych cenach – około 200 złotych za dobę wynajmu apartamentu. Wynajem apartamentów wisła to dużo tańsza, a przede wszystkim wygodniejsza opcja niż u konkurencji.

Apartamenty ustroń

Ustroń to kolejne piękne beskidzkie miasto. Położony u stóp gór Wielka Czantoria i Baraniej Góry, otoczony lasami, posiada wspaniałe powietrze i krajobrazy. Dodatkowym atutem Ustronia są liczne zabytki takie jak kościoły dwory i karczmy pokazujące, że już w dawnych wiekach miejscowość cieszyła się uznaniem i była chętnie odwiedzana.

Apartamenty ustroń to budynki zlokalizowane u stóp góry Czantoria. Z tarasu widokowego roztacza się piękny widok na góry i beskidzkie łąki. Wewnątrz mieszczą pojedyncze apartamenty o powierzchni 44 metrów kwadratowych. Każdy z nich posiada dwa osobne pokoje oraz aneks kuchenny. Możliwe jest też zakwaterowanie rodzin z dziećmi. Dodatkowym atutem jest dostęp do szybkiego internetu. Cena zakwaterowania zależy od sezonu – od lutego do grudnia jest to 140 zł za dobowy wynajem apartamentu zaś w okresie od świąt Bożego Narodzenia po święto Trzech Króli za dobowy wynajem trzeba zapłacić 270 złotych.

Previous ArticleNext Article