Dom i Wnętrze

Parasol ogrodowy – nudny i niezbędny?

Urządzając ogród, poszukujemy złotego środka między tym, co funkcjonalne i tym, co estetyczne. Piękne meble ogrodowe są tylko jednym z elementów mozaiki, tworzącej styl i charakter naszej zewnętrznej strefy.  To w dużej mierze dodatki, na które nie zwracamy większej uwagi, wpływają na komfort przybywania w ogrodzie. Jednym z takich znaczących elementów jest parasol ogrodowy.

Stylowa dekoracja

Parasole ogrodowe stały się nie tylko barierą dla warunków pogodowych, ale przede wszystkim stylową ozdobą zewnętrznych przestrzeni. Designerskie meble ogrodowe Warszawa, zestawione z dużym parasolem w kolorze obić mebli, to ponadczasowy sposób na elegancką aranżację. Szczególnie efektownie prezentują się modele w jasnych, kremowych barwach, które kontrastują  z zielonym otoczeniem.

Praktyczne rozwiązania

Nowoczesne parasole ogrodowe znacznie różnią się od swoich prostych, niewielkich poprzedników. Zbudowane z nieprzepuszczalnych materiałów czasze chronią nie tylko przed dokuczliwym słońcem, ale również przed niewielkimi opadami. Ustawiając nad kompletem ogrodowych mebli wypoczynkowych rozłożysty parasol, możesz cieszyć się świeżym powietrzem bez względu na pogodę. Lekka mżawka czy palące słońce w zenicie już nigdy nie pokrzyżują Ci weekendowych planów!

Najlepsi producenci parasoli ogrodowych posiadają w swojej ofercie modele o okrągłej lub kwadratowej czaszy, o kilkumetrowych średnicach lub o różnej długości boków. Wiele modeli posiada zaawansowany system regulacji kąta nachylenia czaszy, co pozwala na zacienienie dokładnie tego miejsca, na jakim nam zależy, bez konieczności przesuwania całej konstrukcji. Solidna, dobrze wyważona podstawa z metalu i intuicyjny system otwierania sprawiają, że korzystanie z parasoli jest bezpieczne i dziecinnie proste.

 

Previous ArticleNext Article
https://www.slowopodlasia.pl/publikacje/28713 avat-bahar.com https://www.autogielda.pl/artykulubezpieczeniemotocykla.html