Ciekawe

Portal weselny

Portal weselny

Jesteś wedding plannerem albo masz własną salę weselną? A może po prostu interesujesz się tematyką ślubną? Podziel się swoimi doświadczeniami i stwórz własny portal weselny! Może to być normalna strona internetowa, blog lub fanpage na Facebooku. Jedno jest pewne: musi być ciekawie i na temat! Podpowiadamy co powinien zawierać dobrze skonstruowany portal ślubny.

Tematyka tekstów na portal weselny

Artykuły umieszczane na portalu powinny być odpowiedzią na pytania narzeczonych. Mile widziane są wszelkiego rodzaju poradniki dotyczące organizacji ślubu i wesela. Oprócz suchych informacji warto powoływać się na tak zwane przykłady „z życia wzięte”, lub umożliwić czytelnikom dzielenie się ich doświadczeniami poprzez opcję umieszczania komentarzy pod tekstem. Jeśli dana para poszukuje inspiracji odnośnie upominków dla gości, warto wypunktować listę pomysłów na przygotowanie oryginalnych prezentów oraz dodać linki do stron, które takie usługi świadczą.

W jaki sposób pisać teksty?

Pary poszukujące informacji na portalach ślubnych są niejednokrotnie zmęczone przygotowaniami do ślubu i szukają konkretów. Nie przesadzaj zatem z długością artykułów. Jeśli narzeczeni szukają porady np. odnośnie dekoracji sali weselnej powinni w tekście znaleźć kilka ciekawych rozwiązań, a nie niekończącą się listę pomysłów. Unikaj zbędnych przymiotników i ozdobników! Używaj słów kluczowych, które wpisują w wyszukiwarkę narzeczeni! I to, co najważniejsze, postaraj się być wiarygodny. Gdy w artykule znajduje się zbyt wiele odnośników do innych stron, staje się on reklamą, a nie przydatnym poradnikiem.

Tworzenie portalu weselnego – strona techniczna

Portal weselny powinien mieć spójną formę i przyjemną dla oka grafikę. Dobrym pomysłem może być stworzenie tła w pastelowych barwach. Teksty mogą też zawierać dopasowane do tematyki fotografie. Ponadto dobra strona internetowa musi odznaczać się łatwą i intuicyjną nawigacją. Podstawa to czytelne menu, które ułatwi odnalezienie informacji. Jeśli jest to blog lub fanpage, pamiętajcie, aby codziennie go aktualizować, dodawać nowe wpisy i komentarze. Warto również zainwestować w pozycjonowanie strony, które pozwoli internautom na trafienie właśnie na twój portal ślubny.

Previous ArticleNext Article
developer.com https://greenrepublic.pl/metal-w-twoim-wnetrzu-od-kwietnikow-po-stojaki-na-reczniki/ lpo.pl