Ciekawe

Producenci fotobudek w Polsce.

Fotobudki to świetna atrakcja na różne imprezy. Podczas studniówek, ślubów czy imprez firmowych, coraz częściej jest to atrakcja, którą zapewniają organizatorzy. Fotobudki to przede wszystkim świetna zabawa oraz doskonała pamiątka, dlatego stają się one coraz popularniejsze, również w Polsce.

Producent Fotobudek w Polsce?

Fotobudki to w pewnym sensie nowość w Polsce. Rozpowszechnia się to dopiero od jakiegoś czasu. Jednak nie brakuje możliwości wypożyczenia fotobudek lub nawet ich kupna.

Producenci fotobudek oferują wiele ciekawych możliwości. Każdy więc znajdzie coś dla siebie. Obecnie większość firm ma w swojej ofercie 3-4 modele, jednak w zupełności pokrywają one oczekiwania klientów. Warto dodać, że w zależności od marki znajdziemy inne cechy charakterystyczne sprzętu – od idealnej jakości zdjęć, aż po sam wygląd fotobudki.

Dodatkowe akcesoria do fotobudek.

Sam zakup fotobudki nie gwarantuje sukcesu. Aby zachęcić ludzi do korzystania z atrakcji, przydadzą się dodatkowe gadżety, które część producentów dodaje w zestawie podczas zakupu. Warto zainwestować w odpowiednie tło, aby zdjęcia poza aktorami, miały jakiś kontekst. Wiele możliwości daje tło Green Screen.

Gotowe szablony oraz gadżety, takie jak okulary, kapelusze i inne stroje podniosą poziom zabawy oraz dostarczą wiele uśmiechu podczas przebierania w stercie, często kartonowych, dodatków. Znakomicie sprawdzają się także kabiny i napisy LED, fotolustra czy różne kurtyny. A do tego można zakupić wrzutnik monet oraz zdalny wyzwalacz zdjęć, dzięki czemu to użytkownik będzie decydował o momencie zrobienia zdjęcia.

Wynajem fotobudek na terenie Polski.

Poza kupnem, możemy także wynajmować fotobudki. Zwykle firmy oferują dojazd do klienta, możliwość wypożyczenia na określoną liczbę godzin, a nawet wynajęcie hostessy. Dzięki temu, w dość przystępnej cenie, możemy uatrakcyjnić spotkanie, imprezę czy wykorzystać fotobudkę do celów marketingowych.

Fotobudkę, przy najniższym pakiecie możemy wypożyczyć już za 500 zł. Cena nie jest wygórowana, a gadżet na pewno umili gościom czas oraz sprawi, że zdobędą oni pamiątki na długie lata.

Wszystko oczywiście różni się w zależności od pakietu. Im więcej elementów oraz dłuższy czas wypożyczenia, tym wyższa cena.

Fotobudki to świetna atrakcja i idealna alternatywa dla fotografa. Idealnie sprawdzą się na imprezach, jak również w celach marketingowych. Producentów fotobudek w Polsce nadal nie ma dużo, jednak obecna ilość w zupełności wystarczy, aby znaleźć odpowiedni sprzęt dla każdego.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka cena – Smove.

Previous ArticleNext Article