Ciekawe

Rusza nowy portal prezentowy!

W dobie internetu każdego dnia coraz więcej osób decyduje się na zakup prezentu właśnie w sieci. Nie bez przyczyny na rynku regularnie pojawiają się więc portale sprzedające swoim klientom vouchery prezentowe. Jednym z najnowszych, a także bardzo ciekawie zapowiadających się tego portali jest serwis JazdaMarzen.pl, na którym każdy zakupić może bardzo ekscytujący prezent, jakim jest chociażby jazda Ferrari czy Lamborghini.

Decydując się na zakup prezentu w portalu Jazda Marzeń masz pewność, że zaopatrzysz się w upominek, który nie będzie nudny jak krawat, czy powtarzalny jak skarpetki. Tam otrzymasz voucher, który zapewni komuś masę emocji i niezapomnianych wrażeń za kierownicą niebywale szybkich samochodów. Niezwykle ważne jest tutaj to, że prezent ten zakupić możesz praktycznie na ostatnią chwilę, a to dlatego, że voucher prezentowy wysyłany jest na maila już chwilę po zaksięgowaniu płatności!

Co ciekawe przejażdżki wymienionymi wcześniej sportowymi samochodami organizowane są na ulicach wielu polskich miast, dzięki czemu dostępne stają się one dla każdego. Warto również zauważyć, że w przeciwieństwie do innych tego typu portali tutaj mamy szansę na prawdziwe zapoznanie się z samochodem, możemy pojeździć nim bowiem 15, 30 lub 60 minut, a nie tylko kilka, jak to bywa w przypadku przejażdżek po torze.

Imprezy organizowane przez portal JazdaMarzen.pl odbywają się w z góry ustalonych terminach. Firma otwarta jest jednak na współpracę z większymi grupami Klientów, dla których zorganizować jest w stanie osobne imprezy, takie jak np. eventy dla firm.

Jeśli więc szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla faceta, żony, babci czy brata, to zdecydowanie powinieneś pochylić się nad ofertą tego portalu. My z niecierpliwością czekamy na pierwsze eventy, w których z wielką radością weźmiemy udział. Bo chyba każdy o tym marzy, prawda?

Previous ArticleNext Article