Ciekawe

Ślub z dala od urzędu stanu cywilnego

Niedawne zmiany w prawie cywilnym dały przyszłym małżonkom możliwość zawarcia związku małżeńskiego poza murami USC. Takie rozwiązanie dla wielu było wybawieniem – ceremonia mogła bowiem nabrać ciekawej i nietuzinkowej oprawy. Po ponad roku od wejścia w życie tych przepisów urzędnicy USC zgodnie odpowiadają, że najczęściej wybieranymi miejscami na ślub były zabytkowe zamki, piękne parki, ale również restauracyjne ogrody.
Okazuje się jednak, że dla niektórych i to jest niewystarczające – pragną zawrzeć związek małżeński z dala od polskiej pogody i dalekich krewnych.

A może tropiki?

Ślub powinien być wyjątkowym wydarzeniem. Z pewnością takim niezapomnianym wydarzeniem będzie ślub na Dominikanie – rajska wyspa to idealna sceneria do tego, aby powiedzieć sobie „tak”. Topowe biura podróży, specjalizujące się w takich wydarzeniach, zagwarantują pełną obsługę: przygotowanie do lotu, rezerwacje hotelu, urządzenie drobnej ceremonii na plaży, obecność urzędników. Podczas takiej ceremonii warto również pomyśleć o zdjęciach!

Czy organizacja ślubu z dala od Polski jest drogie? Biura podróży zapewniają, że taki wyjazd nie nadweręży naszego portfela! Z pewnością to ciekawa alternatywa dla klasycznego ślubu i wesela.

Previous ArticleNext Article