Ciekawe

Uroczyste przyjęcie w wykwintnym lokalu

Coraz więcej Polaków decyduje się na organizację przyjęcia urodzinowego czy imieninowego w lokalu. W naszym kraju nie brak eleganckich restauracji, oferujących ten rodzaj imprezy. Najczęściej odbywa się ona w określonym schemacie.

Uroczystość w określonych godzinach

Imprezy urodzinowe czy imieninowe odbywają się zazwyczaj w określonych godzinach – najczęściej to pora od   godziny 15 do 20-21. Przyjęcie dla gości może być organizowane w głównej sali lokalu (i oddzielone eleganckim parawanem) lub też w osobnej salce o znacznie mniejszych wymiarach. Goście witani są kieliszkiem szampana i tortem (może być on podawany przed lub po obiedzie). Zazwyczaj w sali znajduje się także kącik dla dzieci – o ile organizator uwzględni obecność maluchów podczas przyjęcia.

Podczas trwania imprezy solenizanci i jubilaci decydują się na muzykę puszczaną z głośników – sączy się ona w tle i nie przeszkadza w rozmowach. Na imprezie nie brakuje wspaniałego jedzenia: przed uroczystością organizator ustala interesujące go menu oraz godziny, w których będą podawane kolejne dania.

Jeśli szukasz eleganckiego lokalu do wydania przyjęcia urodzinowego, sprawdź ofertę jednego z najpiękniejszych obiektów w Polsce – Hotelu Lord.

Previous ArticleNext Article