Dom i Wnętrze

W zestawie lepiej, czyli daj szansę meblościankom

Jeśli na samą myśl o meblościankach, krzywisz się, przypominając sobie smutne, potężne i niemożliwie toporne meble, które swego czasu królowały w mieszkaniach jak kraj długi i szeroki, mamy dla ciebie zaskakującą wiadomość. Nowoczesne meblościanki nie tylko nie mają nic wspólnego z tymi potworkowatymi reliktami przeszłości, ale potrafią zachwycić nawet największych estetów.

Drugie życie meblościanki

Nowoczesna meblościanka to nie oksymoron, a rzeczywistość. Producenci mebli już chwilę temu odkryli je na nowo, tworząc meble zupełnie odmienne od tych, które pamiętamy z przeszłości. Nie bez przyczyny – w końcu nawet w swojej starej wersji meblościanki były w pewnym sensie praktycznym meblem. Ich głównym problemem było to, że nie wyglądały, a nawet straszyły, skutecznie przytłaczając małe wnętrza polskich mieszań.

Współczesne meblościanki i zestawy mebli do salonu to jednak zupełnie inna bajka. To meble, które nie tylko zachwycają jakością, ale także bryłą i kolorem. Trafiają się naprawdę futurystyczne egzemplarze, które sprawdzą się nawet w najbardziej nowoczesnych wnętrzach.

W zestawie nie tylko lepiej, ale też taniej

Jest też bardziej przyziemny powód, dla którego warto dać meblościankom drugą szansę. Meble sprzedawane w zestawach są po prostu tańsze niż ich zdekompletowane odpowiedniki. Oznacza to tylko jedno: otrzymujemy ciekawy w formie i funkcjonalny mebel, przy okazji nie pustosząc naszego domowego budżetu.

Previous ArticleNext Article