Ciekawe

Horoskop celtycki – Jodła

Jodły to w horoskopie celtyckim osoby, które urodziły się między 2 a 11 stycznia oraz pomiędzy 5 a 14 lipca. Dowiedz się, jakimi cechami się charakteryzują i kim są.

Melancholijna intelektualistka o analitycznym umyśle

Jodła to prawdziwa intelektualistka. Niestety, często brakuje jej samozaparcia i inicjatywy, żeby tę swoją niezwykłą umysłowość przekuć na korzyści materialne. Jodły bardzo często pracują poza swoim wyuczonym zawodem, ale nawet jeśli ich praca nie wiąże się z ich zainteresowaniami, i tak są sumienne i wykonują skrupulatnie wszystkie powierzone im zadania.

Kapryśna ascetka

Jodły lubią być same. Co więcej, dla własnego zdrowia psychicznego potrzebują czasu dla siebie, gdy nikt im nie przeszkadza, a one same mogą skupić się na swoim wnętrzu i analizie tego, co czują. Jodły nie brylują w towarzystwie, są zamknięte w sobie, a w tłumie po prostu czują się źle. Bywają też kapryśne, zwłaszcza gdy czują się niekomfortowo.

Chłodna i prawdomówna

Wielu osobom Jodła może wydawać się chłodna w obyciu, ale to nie znaczy, że rzeczywiście taka jest. Po prostu szuka w kontaktach z innymi ludźmi szacunku, dużo wymagając i od siebie, i od innych. Co gorsza, Jodle bardzo często się wydaje, że otoczenie i tak nigdy jej nie zrozumie, więc zupełnie rezygnuje z otwarcia się na ludzi. Równocześnie Jodły mają skłonność do skrajnej prawdomówności, co nie zawsze jest przez innych postrzegane jako zaleta.

Jeśli jednak dać im szansę, szybko okaże się, że za chłodem i melancholią kryje się przyjacielska i oddana osoba, na której zawsze można polegać.

Sprawdź wróżby online i odkryj, co przygotowało dla ciebie przeznaczenie!

Previous ArticleNext Article