Dom i Wnętrze

Żyrandole nowoczesne

Na charakter nowoczesnego wnętrza mają wpływ trzy główne czynniki: kolorystyka, forma oraz oświetlenie. O klimacie decyduje przede wszystkim barwa i rozmieszczenie światła oraz, oczywiście, design. We współczesnych wnętrzach spotkamy awangardowe i jednocześnie minimalistyczne oprawy oświetleniowe, które w subtelny sposób będą podkreślać styl naszego domu.

 

Styl nowoczesny we wnętrzach charakteryzuje się prostotą, harmonią i przejrzystością. Pomieszczenia są spójne kolorystycznie i stonowane. Minimalizm przejawia się również w doborze materiałów oraz oszczędności stosowania dodatków. Ważne, aby we wnętrzu własnego mieszkania czuć się swobodnie, dlatego nie powinniśmy bać się eksperymentowania i zestawiania ze są

prostych form o niebanalnych kształtach. Przykładem tego są nowoczesne żyrandole, które szybko i efektownie podkreślą styl aranżowanego wnętrza, sprawiając, że nabierze ono wyrazistego oraz oryginalnego charakteru.

Jeśli szukasz uniwersalnego żyrandolu, pasującego zarówno do salonu, jadalni, przedpokoju lub kuchni, Żyrandol Nowoczesny LED Berella Light Peonia BL0124 będzie idealnym rozwiązaniem. Prosty design żyrandolu podkreśli nowoczesny styl wnętrz Twojego domu, idealnie wpasowując się w niemal każde pomieszczenie.

Smukłe kształty żyrandola wieńczą białe, szklane klosze, z których rozprzestrzenia się światło o łącznej mocy 60 W. Zwieńczona metalem oprawa oświetleniowa ze złotymi akcentami z powodzeniem może stać się awangardową dekoracją wnętrz, zdobiącą niejedno pomieszczenie.

Dla miłośników industrialnego stylu polecamy oprawę Zwis Nowoczesny Markslojd Larry 106971 z trzema punktami światła. Ten nowoczesny żyrandol świetnie sprawdzi się w kuchni, salonie lub biurze, budując we wnętrzu loftowy klimat. Metalowy klosz w akompaniamencie kolorów czerni i mosiądzu wpisze się w przestrzenie o industrialnym, jak i również nowoczesnym charakterze.

 

Previous ArticleNext Article
https://aaron.net.pl/magiczny-klimat-tarasu-sekret-stojacy-za-ogrzewaczem-gazowym/ zobacz zobacz