Dom i Wnętrze

Zadaszenia tarasów – znajdź idealną tarasolę!

Odpoczynek na świeżym powietrzu to najlepszy sposób na relaks, szczególnie pod koniec lata. Dysponując niewielkim ogrodem czy tarasem możemy stworzyć miejsce idealne do wypoczynku. Taka przestrzeń zostanie doceniona również przez naszych bliskich. Poprzez wybranie odpowiednich mebli i dodatków stworzymy miejsce, gdzie chętnie przebywać będzie cała rodzina!

 

Elementy dopasowane do potrzeb

Szukając pomysłu na aranżację tarasu przede wszystkim zastanawiamy się jakie wybrać meble. Obecnie producenci proponują nam wiele pięknych kompletów, tworzonych zarówno z włókna technorattanowego, jak i naturalnego rotangu. Poza wyglądem i estetyką musimy pamiętać o tym, aby wybrane meble odznaczały się wysokim stopniem odporności na uszkodzenia i działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Trwałe tworzywa pozwolą nam cieszyć się meblami przez długi czas.

 

Tarasola nad naszymi głowami

Korzystanie z tarasu to sama przyjemność, szczególnie kiedy w trakcie upalnego dnia możemy skryć się w cieniu. Zadaszenia tarasów zaskakują swoją linią i sprawiają, że miejsce wypoczynkowe prezentuje się zdecydowanie lepiej. Nowoczesne tarasole oferowane przez topowych producentów z pewnością umilą każdą chwilę na tarasie i sprawią, że chętniej będziemy spędzać tam czas.

Tarasole konstruowane są w taki sposób, aby zadaszać jak największą powierzchnię. W przeciwieństwie do parasoli nie musimy ich regulować, aby zacienić miejsce wypoczynkowe. Tarasole wznoszone są na aluminiowych, antykorozyjnych profilach, których kolor dobiera klient. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie tarasoli do istniejącej już aranżacji tarasu. Wewnątrz konstrukcji ukryto system odprowadzania wody.

Dachy tarasoli są całkowicie wodoodporne, zabezpieczone przed silnym promieniowaniem UV. W zależności od modelu dach może być wykonany z aluminiowych lameli obracających się wokół własnej osi, jak również z tkaniny technicznej pokrytej warstwą poliuretanu.

Previous ArticleNext Article