Dom i Wnętrze

Altana w stylu boho – propozycje aranżacji

Wśród wielu propozycji na aranżację ogrodu, chętnie wykorzystywanym trendem jest altana w stylu boho. Altany takie to idealne miejsce na relaks, odpoczynek w gronie bliskich, ale też miejsce, gdzie możemy podawać posiłki. Jakie meble i dodatki wybrać, by móc odpoczywać w czasie lata w niebanalnym otoczeniu?

Altana w stylu boho – nowoczesne zadaszenie!

Altana w stylu boho to konstrukcja, która zachwyca i jednocześnie chroni przed silnym słońcem. By połączyć styl boho i nowoczesne trendy, warto wybrać funkcjonalne zadaszenie ogrodowe w formie pergoli. Zadaszenie takie dokładnie nakreśli ramy altany i pozwoli swobodnie dobierać meble. Altana w stylu boho wznoszona jest modułowo, z aluminiowych elementów zabezpieczonych przed wilgocią. Dach altany to ruchome listwy, które mogą obracać się wokół własnej osi – pozwala to na decydowanie, ile światła wpada pod pergolę. Zadaszenie ogrodowe może być uzupełnione o elementy takie jak ścianka boczna czy frontowa – dzięki niej zyskamy jeszcze więcej prywatności.

Altana w stylu boho – jakie meble wybrać?

Altana w stylu boho powinna być uzupełniona o wygodne meble. Dobrym pomysłem okaże się sofa ogrodowa, oczywiście w kolorze bieli. Sofy takie znaleźć można w kolekcjach technorattanowych – meble tego typu są lekkie, bardzo trwałe i zachwycają elegancją. Sofa technorattanowa oparta jest na lekkim, aluminiowym stelażu, okrycie tworzy plecionkach syntetyczna. Sofa powinna zostać uzupełniona niskim i szerokim stolikiem kawowym. Aby altana w stylu boho była bardziej komfortowa, na meblach połóżmy poduszki, pledy i koce. Zapewnią one komfort termiczny w czasie chłodniejszych dni. W czasie jesieni i zimy białe meble ogrodowe warto okrywać dedykowanymi pokrowcami z poliestru. Pokrowce zapobiegną osadzaniu się kurzu.

Previous ArticleNext Article