Dom i Wnętrze

Filtry wody do dzbanka Dafi Astra Classic 3.0 l  

 

Filtry wody do dzbanka Dafi Astra Classic 3.0 l są niezwykle przydatnym akcesorium domowym, które po prostu potrafi ułatwić życie i zwiększyć zasobność portfela rodzinnego. Jest to związane z możliwością filtrowania, a następnie użytkowania świeżej i pachnącej wody – bez dodatkowych zanieczyszczeń, które pierwotnie znajdują się w wodzie kranowej. Wystarczy jedynie dokupić kompatybilny filtr aby w kilka chwil przefiltrować spore ilości wody. W przypadku filtrów do dzbanka 3,0l Dafi potrafi on przetrzymać do 3 litrów wody co spokojnie wystarczy na cały dzień użytkowania.

 

Jak działają filtry wody do dzbanka Dafi Astra Classic 3.0 l?

 

Działanie filtrów nie jest bardzo skomplikowane. Wszystko opiera się o możliwości absorpcyjne pochłaniające zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie kranowej. Niestety jakość rur często pozostawia wiele do życzenia. W wyniku tego do wody dostają się mikro opiłki, metale ciężkie czy też chlor, który dodawany jest w celu ich czyszczenia. W wyniku tego jakość wody kranowej faktycznie może pozostawiać wiele do życzenia. Nie ma co się dziwić, że wiele osób po prostu nie chce pić wody prosto z kranu. Jednak po przepuszczeniu wody kranowej przez filtr pochłaniający staje się czysta i świeża – bez dodatku chloru, metali czy pestycydów!

 

Filtry wody do dzbanka Dafi Astra Classic 3.0 l posiadają dodatkowe komponenty zmniejszające twardość wody. Twarda woda coraz częściej psuje sprzęty AGD takie jak żelazka czy ekspresy do kawy. Jest to związane z podwyższoną ilością węglanów, które znajdują się w wodzie. Niestety ich spora ilość sprawia, że podczas podgrzewania wody wytrącają się w postaci białego nalotu – osadu. Jest to bardzo negatywne zjawisko, którego należy się wystrzegać. Sprzęty z kamieniem w swoim wnętrzu potrafią nie tylko pobierać więcej prądu, ale również produkują gorszej jakości kawę. Filtry wody do dzbanka Dafi Astra Classic 3.0 l zredukują ten problem do minimum!

 

Podsumowanie

 

Świeża i smaczna woda może być na wyciągnięcie ręki! Wystarczą tylko Filtry wody do dzbanka Dafi Astra Classic 3.0 l, aby życie stało się piękniejsze i łatwiejsze!

Previous ArticleNext Article