Turystyka

Gdzie na narty?

Gdzie na narty?

Zima to idealny czas na zaplanowanie od dawna odkładanego urlopu. Szczególnie osoby ceniące aktywność na świeżym powietrzu powinny wykorzystać ten czas. Zimą w Polsce działa setki wyciągów narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności – warto wybrać jeden z nich i spędzić wczasy na szusowaniu po białym puchu!
Jakie kierunki wybierane są najczęściej?

Bez wątpienia zimową stolicą Polski jest Zakopane. Poza stokami narciarskimi na Kasprowym Wierchu i Polanie Szymoszkowej turyści mogą spędzać czas na spacerowaniu najsłynniejszą ulicą w Polsce – Krupówkami. Znajdą tam liczne sklepy z pamiątkami, ale przede wszystkim restauracje, karczmy, kawiarnie. Turyści chętnie spacerują także dolinami, prowadzącymi w urokliwe zakątki Tatr.
Jeśli jednak nie przepadamy za gwarem i tłokiem warto zwrócić uwagę na inne miejscowości położone u stóp Tatr – jedną z nich jest piękna Bukowina Tatrzańska.

Co warto wiedzieć o Bukowinie?

Bukowina leży w odległości kilkudziesięciu kilometrów od Zakopanego – znajdziemy w niej spokój i cisze oraz niesamowity, górski klimat. Miłośnicy sportu mogą korzystać z licznych stoków narciarskich, wypożyczalni nart i desek snowboardowych oraz z serwisów sprzętu zimowego.
Szukasz miejsca dla siebie i bliskich w Bukowinie? Sprawdź nasza ofertę – willamajerczyk.com

Previous ArticleNext Article