Motoryzacja

Laweta, czyli proste rozwiązanie w trudnej sytuacji

Laweta to pojazd pomocy drogowej służący do przewozu uszkodzonych, powypadkowych samochodów lub takich, które doznały jakiejś usterki i nie mogą poruszać się po drogach.
Laweta posiada wyciągarkę, która umożliwia bezproblemowe wciągnięcie pojazdu na platformę.

W razie kłopotu

Jest ona dobrym rozwiązaniem nie tylko w trakcie podróży, kiedy nasz samochód odmówił nam posłuszeństwa lub został uszkodzony czy zniszczony. Jeśli chcemy pozbyć się niesprawnego auta np. spod domu, możemy także wezwać lawetę.

W razie wypadku

Jeśli uczestniczyliśmy w wypadku, sytuacja jest dla nas wyjątkowo nerwowa. Często znajdujemy się w stanie oszołomienia. Nie jesteśmy w stanie zajmować się uszkodzonym autem. Musimy myśleć o swoim zdrowiu. Komfort psychiczny zapewni nam wezwanie lawety. Szybkie przerzucenie problemu z autem na ludzi specjalizujących się w pomocy drogowej jest najlepszym rozwiązaniem.

Laweta w pomocy drogowej

Jeśli szukasz pomocy drogowej i lawety w pobliżu miejscowości Zgorzelec – Goerlitz – Jędrzychowice lub masz problem z samochodem podczas jazdy na A4, dobrym pomysłem będzie laweta Zgorzelec. Auto Pomoc Zgorzelec zajmie się profesjonalnie twoim autem.

Możesz być pewny, że dysponują oni lawetami o wysokim standardzie, na których doświadczeni kierowcy przewiozą twoje auto w odpowiednie miejsce.

Previous ArticleNext Article