Ciekawe

LEGO Ninjago Movie – nowy film i nowe klocki

LEGO Ninjago Movie – nowy film i nowe klocki

Artykuł powstał dzięki współpracy ze sklepem z zabawkami – Krolestwodzieci.pl.

Najpopularniejsze na świecie klocki, czyli LEGO, produkowane są w Danii od prawie 70 lat. Charakterystyczny sposób łączenia elementów, oraz mnogość kolorów i edycji LEGO sprawiły, że pomimo tylu lat od premiery nadal cieszą one twarze zarówno młodszych, jak i starszych fanów konstrukcji.

LEGO® NINJAGO® MOVIE™ – rodzinne starcie na ekranie

NINJAGO Movie to kolejny animowany film z serii NINJAGO®. Od 22 września 2017 roku przygodami niezdyscyplinowanej grupy wojowników cieszyć mogą się również polscy fani LEGO. Przedstawiony w animacji wątek tym razem przybiera formę walki pomiędzy członkami rodziny. Młody Lloyd (Zielony Ninja) wraz z grupą wiernych przyjaciół stoczy ostateczną walkę z Najgorszym Gościem Wszechczasów, czyli Lordem Garmadonem. Powagi sytuacji dodaje fakt, że Lloyd będzie w tym pojedynku walczył z własnym ojcem.

Czy, młodzi wojownicy poradzą sobie z profesjonalizmem Lorda Garmadona? Czy, ich niezdyscyplinowanie doprowadzi do sromotnej klęski? Tego wszystkie dowiecie się, oglądając nową część przygód młodych Ninja.

LEGO® NINJAGO® – już dziś rozbuduj swoją kolekcję

Seria Lego Ninjago niezmiennie cieszy się powodzeniem wśród największych fanów filmu. Związana z animacją seria klocków również w tym roku poszerzyła swe szeregi. Najbardziej pożądanymi egzemplarzami wśród kolekcjonerów są aktualnie figurki z serii Minifigures:LEGO® NINJAGO® MOVIE™ . Własną kolekcję klocków poszerzyć można o podobizny takich bohaterów jak: Lloyd (dostępne 2 wersje!), Lord Garmadon (dostępny w 3 wersjach), czy Mistrz Wu.

Jak zawsze figurki są idealnie dopasowane do dostępnych w sprzedaży klocków z poprzednich serii Ninjago. Ich żywa kolorystyka wprowadzi do posiadanej kolekcji wiele radości. Z nowych bohaterów ucieszą się nie tylko najmłodsi, o czym warto pamiętać.

LEGO® NINJAGO® MOVIE™ – rozbudź swoje marzenia

Najnowsza animacja LEGO to film przeznaczony nie tylko dla dzieci. Warto, wybrać się na seans całą rodziną. Zakupione wcześniej figurki będą świetnymi towarzyszami wspólnego zagłębiania się w dzieje rodziny Lloyda.

Zobacz całą kolekcję LEGO® NINJAGO® MOVIE™ https://www.krolestwodzieci.pl/1079-lego-ninjago-movie

Niech LEGO  będzie z Tobą, mój drogi Przyjacielu!

 

Previous ArticleNext Article