Ciekawe

Hotel z duszą

Hotel z duszą

Hotel to miejsce, które przez jakiś czas zastępuje podróżnym dom. Jako świadomy biznesmen wiesz, że miarą sukcesu w branży hotelarskiej jest zadowolenie gości, którzy czują się swobodnie i komfortowo. O przyjazną atmosferę szczególnie warto zadbać wtedy, kiedy turyści intensywnie tęsknią za domowym ciepłem. O czym mowa? Oczywiście o okresie świątecznym. Jak sprawić, żeby Twój hotel stał się urokliwym miejscem przesiąkniętym magią świąt?

Bożonarodzeniowe symbole

Co jest najbardziej znamiennym i najważniejszym symbolem Bożego Narodzenia? Oczywiście choinka! Dla bożonarodzeniowego drzewka powinno znaleźć się specjalne, honorowe miejsce w budynku hotelu. Najbardziej spektakularny efekt uzyskasz, kiedy postawisz ogromną, żywą choinkę w holu. Miłym gestem będzie możliwość wylosowania spod gałązek jednego, symbolicznego podarunku dla każdego gościa.

Kultywuj tradycję

Znaczna część osób podróżujących po świecie jest zmuszona do spędzenia świąt w zaciszu pokoju hotelowego. Warto sprawić, żeby żadna osoba nie czuła się w ten wyjątkowy dzień samotna. Christmas party zorganizowane w hotelowej restauracji będzie z pewnością cieszyło się dużym zainteresowaniem gości, którzy chętnie skosztują świątecznej kuchni w wykwintnym wydaniu i rozgrzeją się przy korzennym grzańcu.

Iluminacje świetlne

Nieodłączną częścią Bożego Narodzenia są światła, tworzące magiczny, niepowtarzalny klimat. Warto udekorować nie tylko wnętrze budynku, ale również jego zewnętrzną strefę. Na czas Gwiazdki zastąp luksusowe meble ogrodowe  znajdujące się w hotelowym ogrodzie i na tarasie podświetlanymi figurami sań świętego Mikołaja, bałwanków i reniferów. Dekoracje świąteczne do ogrodu w formie sznurów różnokolorowych lampek, węży świetlnych czy kurtyn LED-owych będą piękną oprawą dla całego kompleksu.

Previous ArticleNext Article