Dom i Wnętrze

Łóżko w mieszkaniach blokowych – co wybrać?

Wybór odpowiedniego łóżka do mieszkania blokowego to nie lada wyzwanie. Musimy brać pod uwagę nie tylko naszą wygodę, ale przede wszystkim ilość miejsca. Wybierając zbyt duże łóżko może okazać się, że pomieszczenie stanie się optycznie mniejsze. Jakie rozwiązanie okaże się najlepsze?

Łóżko wykonane na miarę!

W przypadku mieszkań blokowych większość osób wybiera klasyczne kanapy składane, które w ciągu dnia są wygodnymi siedziskami, nocami zaś zamieniają się w wygodne posłania. Kiedy jednak od dawna marzymy o klasycznym łóżku nie musimy rezygnować z marzeń tylko dlatego, że mieszkamy w bloku.
Topowi producenci umożliwiają obecnie zamówienie intersującego nas modelu łóżka na konkretny wymiar. Oznacza to, że sporych wymiarów łóżko może zostać dostosowane do potrzeb konkretnego pomieszczenia. Taki mebel tworzy się nieco dłużej, jednak warto poczekać, gdyż efekty są zachwycające. Łóżka tworzone na zamówienie wykonywane są zarówno z litego drewna, jak i płyt meblowych.

Wiele oferowanych przez producentów łóżek posiada również dodatkowe udogodnienia, takie jak tapicerowane zagłówki, wewnętrzne komory na przechowywanie pościeli czy też ruchome stelaże.
Czytaj więcej na notodo.pl

Previous ArticleNext Article