Dom i Wnętrze

Wygodna przestrzeń w mieszkaniu – pokój dzienny

Aranżując mieszkanie każdy z nas marzy o tym, aby znalazło się w nim miejsce dostosowane do odpoczynku i relaksowania się. Najczęściej rolę tę przejmuje pokój dzienny lub też sypialnia. Jak sprawić, aby pomieszczenia te były dopasowane do naszych oczekiwań i faktycznie sprzyjały odpoczynkowi?

Sofa, fotel, pufki…

Kluczem do stworzenia wygodnego wnętrza jest zestawienie odpowiedniej kolorystyki, mebli wypoczynkowych oraz licznych dodatków. Obecnie w Polsce króluje kilka trendów aranżacyjnych: styl skandynawski, styl shabby chic, minimalizm. W każdym z nich możemy wykorzystać różnorodne meble wypoczynkowe. Jeśli dysponujemy mieszkaniem musimy pamiętać, że warto kupić sofy czy kanapy rozkładane, które w razie potrzeby nocą zmienią się w wygodne łóżka. W sklepach znajdziemy także ciekawe fotele – nowoczesny fotel odznacza się przede wszystkim interesująca linią, jak i wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów, takich jak drewno, trwałe tapicerki, stabilny szkielet.

Szukając ciekawych rozwiązań na zestawy wypoczynkowe możemy zaryzykować połączenie dwóch mebli z różnych kompletów. Zwróćmy uwagę na teksturę tapicerek, ich kolor. Jeśli nie mamy talentu do aranżacji warto zainspirować się najnowszymi trendami prezentowanymi w pismach wnętrzarskich!

Previous ArticleNext Article