Turystyka

Egzotyczne wczasy z partnerem

Podczas planowania wspólnych wakacji warto usiąść wspólnie z partnerem i zastanowić się, czego oczekujemy od naszego wypoczynku. Wydając niemałą sumę pieniędzy na wczasy powinniśmy być zgodni co do tego, jak chcemy spędzić czas.

Pośród najczęściej wybieranych ofert w biurach podróży w ostatnich miesiącach królują przede wszystkim wczasy egzotyczne. Wycieczki tego typu stały się popularne wraz z narastającymi niepokojami społecznymi w miejscowościach turystycznych, dotąd najczęściej odwiedzanych przez turystów (Turcja, Egipt). Biur podróży, nie chcąc narażać się na olbrzymie straty finansowe, udostępniły kierunki egzotyczne jako nieco tańsze – dzięki temu ten rodzaj wycieczek stał się jednym z najczęściej wybieranych.

Jakie kierunki wybierają Polacy?

Największym zainteresowaniem cieszą się takie destynacje jak Dominikana, Seszele, Mauritius, Kuba. Wymienione regiony to idealne miejsce na spędzenie niezapomnianego wyjazdu tylko we dwoje. Rajskie wyspy kuszą przede wszystkim białym piaskiem i krystalicznie czystą wodą. To jednak nie wszystko – turyści mogą tu również liczyć na wspaniałą pogodę oraz doskonałe jedzenie.
Podczas planowania wyjazdu do egzotycznych miejscowości możemy też uwzględnić liczne wycieczki na miejscu. Biuro podróży zaoferuje nam wycieczki fakultatywne, ale my sami możemy poznawać okolicę przy pomocy rowerów, samochodów czy skuterów – wypożyczalnie sprzętu znajdziemy na miejscu.

Co wchodzi w skład wyjazdu?

Kupując wycieczkę musimy wiedzieć, co wchodzi w skład ceny. Są to zazwyczaj: przeloty samolotami, transfery z i na lotnisko, opieka rezydenta, zakwaterowanie, wyżywienie, możliwość korzystania z licznych udogodnień hotelowych, ubezpieczenie turystyczne.
Szukasz zaufanego biura podróży? Sprawdź wyjazdy na Dominikanę z Tropical Sun – gwarancja wysokiej jakości i doskonałej ceny!

Previous ArticleNext Article