Zdrowie i Uroda

Najważniejsze akcesoria do paznokci

W każdym salonie stylizacji paznokci znajdują się akcesoria, które wyjątkowo ułatwiają pracę. Są niezbędne do codziennej pracy. Warto wiedzieć, co to za akcesoria i zastanowić się, które z nich przydadzą się też w domowych warunkach.

Frezarka do paznokci

Akcesoria do paznokci to nie zawsze drobiazgi. Frezarka do paznokci do nich nie należy. Jest przydatna, bo w zależności od tego jaki frez założy się na głowicy, może ona pełnić rolę pilnika, polerki, cążków i tarki. To użyteczne urządzenie jest wielofunkcyjne, a co za tym idzie – przydatne.

Frezarki są często dostępne w formie mobilnej. To niewielkie urządzenia, które odkłada się na specjalnej ładowarce. Frezarki są lekkie, więc można nosić je ze sobą nawet do różnych klientek. Trzeba tylko pamiętać o dezynfekowaniu używanych frezów oraz odpowiednim ich przechowywaniu.

Lampa UV

Bardzo ważna jest lampa UV. To niewielkie urządzenie, które umożliwia włożenie do środka dłoni. Promieniowanie emitowane przez świetlówki wysusza lakier i utwardza go. Może też utwardzić paznokcie przedłużane metodą żelową.

Najlepiej jest mieć do dyspozycji dwie lampy, tak by każdej stronie klientki stała jedna. Wtedy może wygodnie i swobodnie skorzystać z działania lamp, bez konieczności wyginania się i przechylania. Przy okazji nie ryzykuje się też rozlania lakieru zanim dobrze zastygnie.

Sama lampa UV jest lekka i przenośna. Bez trudu można zapakować ją w torbę lub kuferek przeznaczony do pracy. Lampy powinny być czyszczone i dezynfekowane po to, by zapewnić klientkom bezpieczeństwo i higienę. Im częściej, tym lepiej.

Lakiery i ozdoby

Akcesoria do paznokci to przede wszystkim lakiery oraz ozdoby do stylizacji. To setki drobiazgów, na które nie zwraca się uwagi tak długo jak nie są użyte. Ozdoby to różnego rodzaju naklejki, kamyczki, cekiny, dżety, cyrkonie a nawet koraliki. Wyobraźnie projektantów jest pod tym względem nieograniczona.

Do stylizacji niezbędne są też różnego rodzaju lakiery. Najlepiej jest wyposażyć się w wiele różnych odcieni. Oprócz tego warto też zwracać uwagę na ich wykończenie. Są lakiery matowe, błyszczące, z efektem żelowych paznokci, brokatowe, perłowe… możliwości jest na prawdę dużo.

W dobrym salonie powinno znajdować się dużo różnych akcesoriów do paznokci po to, by klientki miały jak największy wybór i bez trudu mogły znaleźć propozycję skierowaną idealnie do ich gustu i potrzeb. Na własne potrzeby, oczywiście potrzeba mniej gadżetów i łatwiej jest podjąć decyzję, co do tego, co dokładnie jest konieczne.

Więcej informacji znajdziesz na stronie akcesoria do paznokci https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/akcesoria/akcesoria-akcesoria/.

Previous ArticleNext Article