Ciekawe

Praca w Holandii

Holandia jest coraz częściej obieranym celem osób poszukujących lepszego zatrudnienia. Polacy chętnie emigrują do Holandii, gdyż oferuje ona wysokie płace (nawet na niskich stanowiskach), możliwość rozwoju zawodowego, możliwość korzystania z opieki zdrowotnej i wiele więcej. W jakich zawodach Polacy znajdą zatrudnienie?

Osoby nie posiadające konkretnego wykształcenia mogą zatrudnić się w licznych zakładach produkcyjnych czy przetwórczych. Pracownicy mogą tam liczyć na godziwą zapłatę, opiekę medyczną i socjalną. Na stanowiskach wymagających specjalistycznych umiejętności pracownicy mogą liczyć nie tylko na wysokie pensje, ale też pomoc pracodawcy w znalezieniu mieszkania, pomoc socjalną. Holandia umożliwia zapisanie się na kursy językowe dla cudzoziemców, które pozwolą zapoznać się z językiem i lepiej poznać kulturę. Wpływa to pozytywnie na asymilację imigrantów.

Opiekunki dla osób starszych

Podobnie jak w Niemczech, Holendrzy poszukują wykwalifikowanych opiekunek dla osób starszych. Osoby zatrudnione na takich stanowiskach mogą liczyć na zakwaterowanie, legalną pracę oraz sowite wynagrodzenie. Jak sprawnie poruszać się między Polską a Holandią?Z pewnością pomogą w tym komfortowe busy do Holandii z Łodzi.

Previous ArticleNext Article