Dom i Wnętrze

Przechowywanie ubrań w mieszkaniu

W przypadku klasycznych mieszkań blokowych przechowywanie ubrań i innych drobiazgów z czasem może stać się kłopotliwe. Nasze potrzeby rosną, jednak mieszkanie nie jest z gumy i po pewnym czasie widać, że brakuje nam cennego miejsca na przechowywanie. Jak zapanować nad tym chaosem? Jak poradzić sobie z tym problemem?

Klasyczne szafy

Najpopularniejszym sposobem przechowywania ubrań jest oczywiście umieszczanie ich w szafach – zazwyczaj meble te stoją w pokojach dziennych, sypialniach oraz w przedpokojach, nierzadko wykonywane są również na zamówienie. Kupując szafę warto zastanowić się, czy w przyszłości wykorzystamy jej dno do ustawienia dodatkowych pudełek zamykanych – można wykorzystywać je do przechowywania biżuterii, galanterii skórzanej. W szafach możemy instalować dodatkowe podwieszane półki – będą one odpowiednie do przechowywania bielizny. Płaskie półki na grzebienie czy przybory do włosów z powodzeniem powiesimy na wewnętrznej stronie drzwi.

W mieszkaniach sprawdzą się także komody klasyczne – są pojemne, dodatkowo nie będą one optycznie zmniejszać pomieszczenia. Komody możemy stawiać w sypialniach czy pokojach dziennych, a ich górna pokrywa posłuży jako dodatkowa powierzchnia do stawiania zdjęć w ramkach czy książek.

Previous ArticleNext Article