Biznes

Szkolenia dla osób młodych

Coraz więcej młodych osób, również tych po studiach, decyduje się na skorzystanie z możliwości jakie daje kształcenie ustawiczne.

Placówki kształcenia ustawicznego kierują swoją ofertę do osób dorosłych, niekonieczne absolwentów szkół wyższych. Szkoły tego typu oferują liczne szkolenia oraz kursy doszkalające, najczęściej zakończone państwowymi egzaminami. Po zakończeniu takiego kursu uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzające zdobyte umiejętności. Młodzi ludzie, szukając możliwości na rozszerzenie swoich kwalifikacji zawodowych, chętnie wykorzystują tego rodzaju szkolenia. Wpisanie dodatkowego kursu w swoje CV dobrze świadczy o kandydacie – pracodawca widzi, że kandydat dba o rozszerzanie wiedzy.

Szkolenia specjalistyczne

Oferta szkół kształcenia ustawicznego jest niezwykle szeroka – od kursów dotyczących księgowości oraz obsługi komputera, aż po kursy związane z obsługą urządzeń technicznych, takich jak tokarki czy wózki widłowe. W przypadku kursów związanych z pracą przy ciężkich maszynach szkolenia posiadają część praktyczną i teoretyczną, kończą się egzaminem. Pozytywny wynik pozwala na wykonywanie konkretnego zawodu.

Szukasz doświadczonych pedagogów oraz możliwości kształcenia dodatkowego? Sprawdź naszą ofertę – kurs sep Kraków.

Previous ArticleNext Article