Turystyka

Wyjazd na narty – jakie miejsce wybrać?

Narciarstwo i jazda na snowboardzie są jednymi z najbardziej lubianych sportów w Polsce. Co roku otwierają się nowe ośrodki narciarskie, które kusza nie tylko świetnymi warunkami dla sportowców, ale i niskimi cenami. Polacy cenią sobie od lat takie kurorty jak Szczyrk, Białka Tatrzańska, Kotelnica Białczańska. Bez wahana wymienić możemy również Zakopane – w przypadku stoków na Kasprowym Wierchu możemy liczyć na iście alpejskie trasy i wiele kilometrów doskonałej zabawy.

Zakopane ogólnie cenione jest przez turystów – istnieje tu rozbudowana baza noclegowa, a sami turyści mogą korzystać z liczyć udogodnień, takich jak restauracje, karczmy z muzyka na żywo i wiele innych. Turyści mogą wybierać pomiędzy miejscami noclegowymi w hotelach, pensjonatach, prywatnych kwaterach.
Jakie atrakcje czekają na odwiedzających Zakopane? Bez wątpienia pierwsze kroki warto skierować na Krupówki. Znajdziemy tu wiele sklepów, punktów gastronomicznych, straganów z pamiątkami. Turyści chętnie spacerują również do Morskiego Oka – trasa nie jest trudna. Osoby ceniące piękne widoki powinny zdecydować się na wyjazd kolejką na Kasprowy Wierch.

A jeśli nie lubisz tłumów…

Jeśli nie przepadasz za gwarem i szukasz stoków o zróżnicowanym stopniu trudności zdecydowanie powinieneś udać się do Bukowiny Tatrzańskiej. Bez trudu znajdziemy tu również wygodne miejsca noclegowe dla całej rodziny. Czytaj więcej na willamajerczyk.com.

Previous ArticleNext Article
https://eltying.com.pl/dziedzictwo-przemyslowej-przeszlosci-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/ uylerlake.com https://aaron.net.pl/loft-w-twoim-domu-od-hokerow-do-kuchni-po-industrialne-stoliki-kawowe-loft/