Ciekawe

Zorganizowanie przewozu dzieci

Każdego roku tysiące dzieci w wieku szkolnym udaje się na zorganizowane przez szkoły wycieczki, wczasy czy wycieczki jednodniowe. Priorytetem dla nauczyciela jest zapewnienie dziecku bezpieczeństwa oraz komfortu na każdym etapie podróży. W celu zorganizowania konkretnego przewozu konieczne jest określenie liczby dzieci, które będą uczestniczyć w wyjeździe oraz detali takich jak najniższa cena. Co oferują polscy przewoźnicy?

Autokar czy bus?

Najczęściej nauczyciele decydują się na wynajęcie kompleksowego autokaru – mieści się w nim do 40-50 osób. Wynajęcie autokaru ma sens kiedy w wycieczce uczestniczą dwie klasy – wtedy koszty są rozłożone równomiernie, a wynajęcie autokaru nie jest drogie w przeliczeniu na jednego uczestnika. Sytuacja komplikuje się, kiedy chętnych jest znacznie mniej. Wtedy odpowiednim rozwiązaniem jest wynajęcie busa. Te niewielkie pojazdy mieszczą ok. 20 osób, są komfortowe i szybkie. Znacznie łatwiej znaleźć też dla nich miejsce parkingowe w centrum miasta. Busy nierzadko są wyposażone w pasy bezpieczeństwa dla pasażerów.

Jeśli szukasz firmy transportowej, udostępniającej wysokiej klasy i sprawne busy koniecznie sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, dlaczego jesteśmy liderami na polskim rynku – przewóz busem kielce.

Previous ArticleNext Article