Dom i Wnętrze

Doniczki na taras – jakie modele wybrać, aby eksponować kwiaty?

Stworzenie zielonej oazy na naszym tarasie to dzisiaj nic trudnego – kluczem jest wybranie odpowiednich roślin oraz donic. Doniczki na taras dostępne są dzisiaj w różnorodnych formach: zarówno wykonane z technorattanu, cementu. Wybór konkretnego rozwiązania pozwoli nam na zaprojektowanie idealnej przestrzeni wypoczynkowej.

Doniczki na taras wykonane z trwałych materiałów

Szukając idealnych donic do stworzenia zielonej oazy przede wszystkim musimy pamiętać o tym, że doniczki musza być wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne i wilgoć. Producenci zaproponują nam doniczki na taras wykonane z technorattanu oraz cementu, które nie odkształcają się, nie tracą swojego koloru, nie są podatne na uszkodzenia czy ścieranie, pękanie  – takie doniczki na taras pozwolą na cieszenie oczu przez wiele lat! Doniczki na taras dobierajmy wielkością!

Doniczki na taras wykonane z cementu to propozycja dla miłośników nowoczesnych rozwiązań. Stabilne i trwałe doniczki świetnie sprawdzą się do posadzenia niewielkich krzewów czy miniaturowych tuj. Kilka donic z takimi tujami pozwoli nam na skuteczne odgrodzenie przestrzeni wypoczynkowej przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów czy sąsiadów. Doniczki na taras z cementu dostępne są w kilku kolorach, zachwyci nas również ich faktura.

Doniczki technorattanowe

Doniczki na taras mogą idealnie pasować do technorattanowych kompletów wypoczynkowych – technorattanowe doniczki dostępne są w zestawach tego typu! Doniczki na taras wykonane z technorattanu doskonale prezentują się w aranżacjach prowansalskich, angielskich czy rustykalnych. W donicach technorattanowych bez trudu umieścimy sadzonki lawendy czy też kwiaty płożące, które w okresie wiosny i lata będą upiększać naszą przestrzeń wypoczynkową.

 

 

Previous ArticleNext Article