Biznes

Kalendarze książkowe dla pracowników

Coraz więcej firm i przedsiębiorstw decyduje się na kupno kalendarzy książkowych dla swoich pracowników, zarówno biurowych, jak i tych pracujących w terenie. Wszystko po to, aby usprawnić pracę oraz umożliwić lepszą efektywność pracownika. W czym przydadzą się kalendarze książkowe? Jak można je personalizować?

Kalendarz – zawsze pod ręką

W czasach, kiedy każdy z nas korzysta z telefonów komórkowych, tabletów, laptopów jesteśmy uzależnieni od stałego dostępu do sieci. Kiedy jednak zabraknie prądu każdy z nas staje się bezradny! Kalendarz książkowy może zostać przygotowany w taki sposób, aby pracownicy mieli pod ręką wszelkie niezbędne wewnętrzne telefony firmy – w tym celu podczas zamówienia określa się swoje wymagania, w tym również wnętrze i dodatkowe strony z informacjami. Firma wybiera także szatę graficzną. Topowi producenci oferują możliwość tłoczenia logo firmy czy daty konkretnego roku. Taka personalizacja sprawia, że kalendarz staje się również wizytówką firmy!
Podczas wyboru parametrów kalendarza kupujący powinien zwrócić baczną uwagę przede wszystkim na sposób łączenia stron. Najlepsze rozwiązanie to strony szyte nićmi – dzięki temu nawet wielokrotne przerzucanie kartek nie będzie wpływało na ich łączenie. Klej może zacząć szybko się kruszyć.
Idealny kalendarz znajdziesz na javro.pl.

Previous ArticleNext Article
ueformichigan.com live url live url