Biznes

Kalendarze książkowe – wielofunkcyjny dodatek dla aktywnych zawodowo

W dobie powszechnego dostępu do elektronicznych gadżetów mało kto do niedawna pamiętał o notatnikach czy kalendarzach książkowych. Okazuje się jednak, że kiedy zabraknie prądu stajemy się całkowicie bezradni – dane zapisane w telefonach, tabletach czy na komputerach znikają i w razie potrzeby nie mamy do nich dostępu. Coraz chętniej więc wracamy do notatników i kalendarzy. Firmy zajmujące się ich produkcją przeżywają prawdziwe oblężenie, zarówno przez firmy, jak i osoby prywatne. Posiadanie notatnika w pięknej oprawie stało się wręcz modne!

Poznaj zalety kalendarza książkowego

Kalendarze książkowe tworzone są niczym książki: szyte na grzbietach, w twardych i wytrzymałych oprawach. Wszystko po to, aby nawet wielokrotne przeglądanie w ciągu dnia nie naruszyło struktury kartek. Mocna oprawa, najczęściej wykonana z materiałów tekstylnych lub skóry ekologicznej, odporna jest na ścieranie, uszkodzenia, silne zabrudzenia. Producenci prześcigają się w pomysłach na to, jak jeszcze bardziej uatrakcyjnić swój produkt. Poza miejscem do zapisywania notatek, ważnych dat czy numerów telefonów użytkownik otrzymuje wgląd w istotne daty w ciągu roku, możliwość zaznaczania istotnych wydarzeń. Codzienne użytkowanie ułatwi także trwała zakładka. Kartki kalendarza tworzone są z grubego papieru o subtelnie kremowym odcieniu – dzięki temu czytanie nawet przy słabym świetle nie męczy oczu.

Komu dedykowane są kalendarze?

Z kalendarzy korzystać może każda osoba aktywna zawodowo, która nie tylko pracuje za biurkiem, ale też podróżuje. Są one idealnym rozwiązaniem dla przedstawicieli handlowych oraz osób pracujących w marketingu. Kalendarze będą pomocne także osobom uczącym się: studentom, aplikantom. Wszystko po to, aby znacznie lepiej zorganizować swój dzień.

Źródło: www.javro.pl

Previous ArticleNext Article