Ciekawe

Organizacja wesela w hotelu

Sezon ślubny przed nami – zima to najlepsza pora na planowanie najważniejszego dnia w naszym życiu i zarezerwowanie sali. Jak zabrać się za poszukiwania idealnego miejsca na organizację weselnej zabawy?

Pierwszym krokiem jest określenie ilości gości. Dzięki temu od razu będzie wiadomo, które miejsca możemy brać pod uwagę. Wiele hoteli oferuje zróżnicowane sale: od kameralnych, idealnych na 20 osób, aż po sale balowe zdolne pomieścić nawet do 200 gości.

Dla wielu młodych istotne jest położenie lokalu – najchętniej wybierane są sale weselne w eleganckich hotelach, najlepiej położonych nad malowniczym jeziorem. Taka lokalizacja z pewnością pozwoli na wykonanie efektownych zdjęć weselnych pary młodej i gości.

Jakie są zalety organizacji wesela w restauracji hotelowej? Z pewnością możliwość skorzystania z pięknie przystrojonej sali oraz profesjonalnej obsługi. Właściciele hotelów dbają o to, aby zatrudniani pracownicy byli mistrzami w swoim fachu. Ich zadaniem jest pomoc gościom oraz obsługa na najwyższym poziomie. Hotele organizujące wesela posiadają również pokoje dla gości, którzy przyjechali z daleka. To niewątpliwie wygodna sytuacja także dla osób starszych czy rodzin z dziećmi obecnych na zabawie weselnej.

Dodatkowe atuty sal weselnych w hotelach
hotele oferują nie tylko pełne przepychu sale balowe, ale przede wszystkim wykwintną kuchnię. Nad tym, co znajdzie się na talerzach gości czuwają doświadczeni kucharze. Państwo młodzi zostają zapoznani z przykładowymi zestawami menu. Na specjalne życzenie kucharze mogą przygotować dania wegetariańskie lub bezglutenowe. W ekskluzywnych hotelach państwo młodzi mogą liczyć także na apartament dla nowożeńców na spędzenie nocy poślubnej w ramach ceny organizacji wesela.

Czytaj więcej na windsorhotel.pl

Previous ArticleNext Article