Dom i Wnętrze

Łóżko dla jednej osoby

Znalezienie oryginalnego, ale i wygodnego łóżka dla jednej osoby może okazać się problemem. O ile łóżka dwuosobowe są wykonywane z różnorodnych materiałów oraz z ciekawymi dodatkami, łóżka pojedyncze nie dają tyle możliwości.

Producenci, starając się wybrnąć z tego problemu, oferują swoim klientom łóżka pojedyncze wykonane z wysokiej klasy materiałów, opartych np. na drewnianej ramie. Takie rozwiązanie pozwala na nadanie meblowi indywidualnego charakteru.

Czy łóżka drewniane są modne?

Drewno nigdy nie wychodzi z mody – przekonują o tym dekoratorzy wnętrz, stolarze, firmy meblarskie. Bez względu na kolor czy fakturę, drewno jest cenionym materiałem, który wprowadza wiele harmonii do pomieszczenia. Drewno nie wymaga specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych. Najczęściej materiał ten jest odpowiednio zabezpieczony już przez samego producenta. Drewno pokrywa się lakierem, bejcą czy też specjalistyczną pastą, która chroni przed jego ciemnieniem. Drewniane łóżka posiadają również naturalną sprężystość która sprawia, że możliwe jest nieznaczne naginanie ramy.

Szukasz drewnianego łóżka? Skorzystaj z naszej oferty – łóżka drewniane pojedyncze!

Previous ArticleNext Article