Turystyka

Nietypowy ślub – podaruj sobie odrobinę raju!

Współcześnie pary młode prześcigają się w pomysłach na nietuzinkowy i oryginalny ślub. Ceremonia staje się bardziej spektaklem niż przeżyciem, które powinniśmy pamiętać przez resztę naszego życia. Osoby pragnące zachować kameralny charakter takiej imprezy decydują się więc na ślub daleko od Polski, w egzotycznych krajach, gdzie mogą liczyć na ciszę, spokój i obecność najbliższych. Jaki kierunek wybrać?

Co z formalnościami?

Bez wątpienia to piaszczyste plaże i krystaliczne czyste morza przyciągają najwięcej zainteresowanych. Pomimo długiej podróży wiele przyszłych małżonków decyduje się na podróż na Dominikanę, Mauritius czy Seszele. Obecnie kilka topowych biur podróży oferuje ten rodzaj turystyki dla polskich par.
Zanim jednak młodzi kupią bilety pojawia się wiele pytań: jak wygląda ceremonia? Jakie formalności prawne należy załatwić przed wyjazdem? Na szczęście pracownicy biura podróży odpowiadają na wszelkie pytania związane z organizacja imprezy.

Na jakie udogodnienia mogą liczyć przyszli nowożeńcy? Zazwyczaj w cenie wyjazdu wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz dodatkowe atrakcje. Topowe biura podróży oferują ciekawą ofertę zniżkową dla par.
O ślubach w tropikach czytaj więcej na romantyczne.com.

Previous ArticleNext Article
avat-bahar.com https://imerp.pl/konsola-waska-15-cm-maly-mebel-z-wielkimi-mozliwosciami/ zobacz