Biznes

Nowoczesne systemy magazynowe

Nowoczesne systemy magazynowe

Funkcjonowanie i organizacja nowoczesnego magazynu w dużej mierze zależy od profesjonalnego systemu składowania towarów. Takiego, który zapewni bezpieczeństwo i szybkie wykonywanie zaplanowanych prac. Nowoczesne systemy gwarantują także optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej.  

Propozycja Metalsistem

Światowa marka Metalsistem proponuje następujące systemy i rozwiązania magazynowe, o których dowiemy się więcej tutaj: metalsistem-cbtc.pl.

Propozycja Metalsistem obejmuje:

  • Antresole
  • Regały mobilne
  • Regały na opony
  • Regały grawitacyjne
  • Stoły warsztatowe

Antresole

Zastosowanie podestów i pomostów dla danej kubatury obiektu sprawia, że maksymalnie wykorzystujemy przestrzeń. Antresola umożliwia oszczędzanie miejsca na poziomie parterowym i składowanie towarów na dwóch lub trzech kondygnacjach.

Regały mobilne

Idealne do przechowywania dokumentów oraz wszelkich towarów i produktów ładowanych ręcznie. Wygodne w obsłudze i pojemne. Sprawdzą się także jako mobilna garderoba.

Regały na opony

To system stworzony do przechowywania kompletnych kół samochodowych o zróżnicowanej średnicy felg i szerokości bieżnika, a także do składowania samych opon. Polecany dla branży motoryzacyjnej. Sprawdzi się także w garażu.

Regały grawitacyjne

Ten system wykorzystuje się głównie do przechowywania towarów o dużej rotacji. Oparty na torach rolkowych, zapewniających przesuwanie się towarów. Regały grawitacyjne (przepływowe) wykorzystują specjalnie pochylone prowadnice z rolkami, dzięki którym towary jakby „spływają”.

Stoły warsztatowe

W całości cynkowany stół warsztatowy przyda się w magazynie, w warsztacie i w pracowni. Wytrzymały i funkcjonalny – sprawdzi się w każdych warunkach.

Previous ArticleNext Article