Dom i Wnętrze

Okna na wymiar z profesjonalnym montażem

Wybór stolarki okiennej nie powinien sprawiać aż tak dużego problemu. W szczególności, jeżeli ktoś zdecyduje się na okna na wymiar – produkty, które zawsze zostaną dopasowane względem indywidualnych potrzeb danego klienta.

Liczy się profesjonalny montaż

Jeżeli ktoś chce być faktycznie zadowolony z tego, że kupił nieco droższe okna na wymiar musi pamiętać, że liczy się także ich profesjonalny montaż. Dzięki temu będzie można powiedzieć, że stolarka okienna zachowuje wszystkie swoje właściwości. Od czego zaczyna się montaż okien? Od wykonania pomiarów. Jeszcze zanim jakiekolwiek okna zostaną wykonane, czy też zakupione. Na ogół bywa tak, że w domach klientów pojawiają się specjaliści, którzy osobiście takie pomiary wykonują. Po to, aby mieć pewność, że wszystko zostało dobrze wymierzone. W przypadku okien liczy się dokładny pomiar – nie ma mowy o czymś, co będzie miało nieodpowiednie wymiary.

Jak powinny zostać zamontowane okna na wymiar?

Nie da się w sposób jednoznaczny odpowiedzieć na tego typu pytanie. Wszystko bowiem zależne jest od wielu czynników. Na tej liście znajduje się chociażby materiał z jakiego wykonana jest sama ściana, czy też rodzaj osadzenia. Należy również wziąć pod uwagę rodzaj samych profili okiennych. Do tego należy także uwzględnić uszczelnienie okna. Dzięki temu będzie można mieć pewność, że z domu nie będzie uciekało ciepło, a do środka nie będzie przedostawało się zimne powietrze. Tak, niewątpliwie, do montażu stolarki okiennej, należy podejść w sposób staranny i bardzo dokładny. 

 

Previous ArticleNext Article