Dom i Wnętrze

Pomysłowe i funkcjonalne akcesoria dla każdego pomieszczenia

Mówi się, że „diabeł tkwi w szczegółach”. To powiedzenie odnosi się do naprawdę wielu dziedzin ludzkiego życia. Odpowiednio drobne szczegóły przyciągają uwagę, tworzą ogólny obraz i wpływają na naszą ocenę otoczenia. Pozornie drobne szczegóły potrafią też sprawić, że nasze życie staje się przyjemniejsze, wygodniejsze czy łatwiejsze. Ponadto chyba każdy lubi eleganckie i funkcjonalne przedmioty, które nie tylko świetnie spełniają swoje zadania, ale przy tym prezentują się naprawdę dobrze.

Kuchnia jest miejscem w którym wiele drobnych akcesoriów ma swoje zastosowanie. Otwieracze, różnego rodzaju łyżki, miarki, sitka, podkładki i oczywiście naczynia o konkretnym przeznaczeniu i funkcjonalności sprawiają, że panie domu czują się swobodnie w czasie przygotowywania posiłków, a ich praca przebiega szybko i sprawnie. Dlaczego wiele z tych przedmiotów poza podstawowymi funkcjami, do jakich zostały stworzone, nie mogłoby dodatkowo wyglądać atrakcyjnie i ciekawie? Oczywiście, że mogą!

W Internecie można znaleźć szeroką gamę akcesoriów kuchennych (i nie tylko), które poza spełnianiem swoich podstawowych zadań cechują się niebanalnym kształtem, nowoczesnym wyglądem. Właśnie takie produkty, wykonane z dbałością o detale oferuje Umbra. Projektanci tej firmy wkładają wiele serca w to, aby połączyć przedmioty użytku codziennego ze sztuką. Na stronie internetowej marka posiada w swojej ofercie np. otwieracze w kształcie okularów, delfinki służące jako zaparzacze do herbaty czy korki do wina z figurkami kota lub zająca. Podstawki, haczyki, stojaki, organizery na przyprawy – wszystkie te drobne elementy tworzą z kuchni miejsce o niepowtarzalnym charakterze.

Umbra to także niebanalne i oryginalne naczynia. Łącząc w sobie różnorodne materiały wykonane są z niebywałą precyzją i dopracowaniem każdego szczegółu. Kilkuelementowe naczynia na przystawki wykonane z białej ceramiki, w połączeniu z drewnianymi tacami tworzą idealne komplety, które znajdą swoje miejsce na każdym eleganckim stole. Nawet pojemniki na sól i pieprz prezentują się wspaniale i mogą stanowić idealne dopełnienie dekoracji stołowych.

Nie tylko kuchnia może nabrać indywidualnego charakteru dzięki małym drobnostkom. Umbra oferuje też wiele akcesoriów łazienkowych, które podobnie jak te kuchenne, zaskakują kształtem, formą i precyzją wykonania. Tutaj możemy znaleźć mydelniczkę w kształcie szkieletu ryby, czy sowę, która z pozoru jest gustowną figurką, a w rzeczywistości to pojemniczek na drobiazgi, który elegancko prezentować się będzie na łazienkowej półeczce.

Marka Umbra posiada w swojej ofercie naprawdę wiele przedmiotów różnego typu. Praktycznie każde pomieszczenie można wzbogacić o drobne przedmioty codziennego użytku, które będą stanowić idealne dopełnienie wystroju pomieszczenia. Co więcej, wiele z tych przedmiotów zaprojektowanych jest w taki sposób, aby się dopełniać. Posiadają wspólny motyw, który potrafi połączyć dwa różne pomieszczenia. Poprzez drobne detale, mieszkanie staje się harmonijną całością, nabiera niepowtarzalnego charakteru.

Previous ArticleNext Article